Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok akiknek lakásban két...

Azok akiknek lakásban két kutyájuk van! Kértetek engedélyt hozzá a lakóktól?

Figyelt kérdés
Elvileg csak engedéllyel lehet tartani lakásban két kutyát.
2011. márc. 8. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos minden házban van kellemetlen szomszéd, aki ki akar utálni kutyát. Ezért érdemes a szabálynak utána járni és ha kell, akkor kérni többlettartási engedélyt.

A kutya élete a tét!

2011. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ninna ♥ ***** válasza:
Én lakásban tartok két bordert, egy kölyköt többek között, de még senki sem szólt be érte. A közös képviselőnek, illetve a közvetlen folyosószomszédoknak szóltam, ők tudják, mindenki beleegyezett, a közös képviselőtől még írásos igazolást is kaptam, hogy bejelentettem a két kutyámat. A társasháznak vannak kutyákra szabályozott dolgai (pl. zavaró dolgok esetén nem tarthatunk kutyát, stb) de alapból annyit tartasz, amennyit akarsz, ha nincs rád panasz, és bejelented.
2011. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, csak az a probléma, hogy a fajta kinézetéről döntenek. Ha félelmetes, akkor hülye kutya. egy édes yorki meg elvan intézve, az mellékes hogy vadállat... :(


Igen, az amstaff nálunk is barátságos. Itt legfelül egy havanese lakik, sőt még ott pici gyerek is van...

2011. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!