Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal,...

Betszy kérdése:

Mit csináljak a kutyámmal, hogy ne akarjon állandóan kimenn és ennyire akaratos, kényes lenni?

Figyelt kérdés

Most érkeztem haza sehol nem volt .Végül a tömbházon kivül egy kertesháznál(ismerösöknél)volt.Szerencsére pár ismerös jó ember bevitte oda mielött a cigányok elvitték volna.És ez nem tudom hogy történt,hogy szökött ki

?Talán a lábamközött ,de hogyan és mikor,én nem is lattam.Jah Istenem és már válogat is és semmi se jo neki.Pedig napi 1 orat kiviszem a parkba és elengedem + még máskor is leviszem és nagyon jol él.Szerintem az én hibám régebben mig még külöön aludt stb. jobb volt.Most mar velem alszik és nem tudom mit miért tesz,pedig szeretem és ő is szeret úgy érzem.Segítsetek

!!!


2011. márc. 8. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Sőt mondom a fejleményeket:Negró ,akű kutyám tegnap nem aludt velem hanem az ágyam mellet.És nem is volt semmi baj.Szerette ott is.Ma mikor sétáltunk(fél ora,de az is 2nek tűnt)akkor nem hagytam hogy huzza a porázt és abba is beletörődött.Persze nyugi nem csináltam semmi komolyat csak megmondtam nem szabad és hallgattam ,mikor nagyon huzta megálta.És persze rövid porázon volt.Majd a parkban meg elengedtem és itthon kapott jutalomfalatot.Szerintem egyre jobb gazdi vagyok.:P
2011. márc. 9. 15:28
 12/14 anonim ***** válasza:

"fél ora,de az is 2nek tűnt" vegyél plüss kutyát annak nem kell fél óra sem -.-"

(lehet lepontozni)

2011. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
.... csak fura ez a mondatod: "amugy pincsi 3 éves és most is nyal..."
2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azzal hogy nyal (kezemet) azt akartam bizonyitani,hogy szeret.És nyugi nem vagyok lepontozos tipus.Megertem azt is ha valaki nem ért meg.
2011. márc. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!