Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne ő mellé?

Szerintetek jó lenne ő mellé?

Figyelt kérdés
Van egy welsh terrier 6 hónapos kan kutyánk.Szeretnénk mellé még 1 kutyust mi jagd terrierre gondoltunk.Mindenféleképpen terriert szeretnénk. és szukát pl.: [link]
2011. márc. 9. 16:24
 1/6 Limen ***** válasza:
Szerintem jó,de ahogy gondolod.:D
2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezted egyszer -.-"
2011. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:

Miért szikát?

És miért akarsz két kölyök kemény terriert?:O

Ezek nehéz fajták és ha még a mostanival is vanank bajok már pedig tuti vannak,ez együtt jár ezze la fajtával akkor szerintem nem kéne mégegy vag legalábbis majd akkor ha már a mostani olyan 2 év körüli :D


De akkor már szerintem welsh terrier kéne mellé mégegy,hogy hasonló jellemű kutyák legyenek és úgy kezelni is könyebb őket :D

2011. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert Bogyó kutyánk nagyon unja magát és azért szeretnénk mellé még 1et . Mindenképp menhelyröl akarunk hozni.
2011. márc. 9. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

sok egyedüli kutya van és nem unatkozik.Gondolod, hogy ez megoldja? Mi van, ha utálni fogják egymást?Vagy örökké rivalizálni?Nem mindig sima ügy két kutyát összeszoktatni!

Foglalkozz bogyóval többet és nem fog unatkozni!

2011. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bogyó nagyon barátkozós típus..ő mindenkit szeret.szoktam vele foglalkozni csak szeretnénk mellé még 1et amúgy meg eléggé jól értek a kutyákhoz és nem szeretem ha oktatnak
2011. márc. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!