Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk a kutyámmal?

Mit tegyünk a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos,Bichon Bolognese kan kölyköm.Semmi gond nincs vele tényleg,azon kívül, hogy amikor 12:00-13:00-ig egyedül van, feszt ugat.(felvettem diktafonnal)

Próbáltuk már,hogy:


-mielőtt egyedül van leviszem sétálni


-mielőtt elmegyek nem viszem le sétálni, hátha azt hiszi megint megyünk


-kapott csontot mielőtt elmentem


-vettünk ultrahangos ugatásgátlót


-eleve úgy kezdtük,hogy fokozatosan szoktattuk az egyedül léthez.(csak az ajtóig megyek,kilépek az ajtón,5 perc egyedül,10 perc egyedül.....)


ÉS SEMMI NEM HASZNÁL!!!


2011. márc. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont most írtam be máshova is:


Olvasd el, nagyon hasznos - ha nem segítenek a leírt dolgok, akkor tényleg keress meg egy szakembert, egy hozzáértő iskolát, mert akkor szükséged van a külső kontrollra h jól csináld a gyakorlatokat, úgy h azok hatásosak legyenek.


[link]


[link]

2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd el nagyon nagy sétára (úgy, hogy kutyákkal is játsszon). Amikor hazaértek, legyen annyira fáradt, hogy rögtön menjen el aludni. Akkor te feltűnés nélkül menj ki az ajtón. Ja, és az ajtó elé (belülre ugyebár) rakj le egy játékot, ami jutalomfalattal van töltve és nehéz kiszedni (pl Kong).
2011. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 11. 18:00
 4/6 A kérdező kommentje:
az utóbbi válasszal annyi a gond, hogy egyszer voltam vele egy 2 órás sétán és jött a barátnőm spánielje is.játszottak,sétáltak,futottak.....hazajöttünk megmostam a lábát és hozta oda a labdáját.....
2011. márc. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen még 4-5 órás séta után is, de tény,hogy sokkal könnyebben megy el így aludni. Szóval lehet, hogy utána még negyed órán át pattogni fog, de ha nem foglalkozol vele, feladja és elvonul.
2011. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van-e még olyan szitu, amikor ugat a kiskutya?
2011. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!