Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree jutalomfalatok...

Pedigree jutalomfalatok mennyire jók?

Figyelt kérdés

pl junior pockets,meg ami olyan mint a keksz és csont alakú,a neve most nem jut eszembe.


17/L


2011. márc. 12. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam venni a kutyáimnak olyan csont alakút meg olyat ami kívül fehér és töltve van meg olyan csavartat,meg fogtisztítót is! Szeretik! Nem rossz minőségűek! Persze van náluk jobb is pl.: a select gold az eucanoba jutalomfalatjai:)
2011. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi pedigree rodeo-t kaptunk karácsonyra,azt szedtem apró darabkákra jutalomfalat gyanánt, megette a kutyánk.

Magamtól sosem veszek ilyesmit, megteszi a sajt, vagy felvágott is.

2011. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a németjuhászom nem eszi meg a dentastixet,csak egy no name kukoricakeményitőböl készült fogtisztitót :S

azt a csont alakút,ami olyan mint a keksz imádja :)

2011. márc. 12. 12:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Nassolni jók, de jutalomfalatnak túl nagy és túl kemény, valamint drágák is és tanításkor rengeteget megetetek a kutyákkal, kicsit sokba kerülne... Magamtól én sem veszem ezeket, csak ha kapunk ajándékba, akkor adom nekik.

Prémium tápot esznek, jutalomfalatnak viszont használok pedigré bébi tápot mert apró szemű és olcsó :D Vagy a dm-ben szoktam venni 300 forintért ilyen kis húslapocskát (20 db van egy zacskóban és abból tördelek apró darabokat).

2011. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A junior pockets végülis száraztáp, az van a junior tápban is. Én nem szeretek száraz táppal jutalmazni, mert nem annyira ösztönzi a kutyát.

A biscrokot (a csont alakút) a kongba szoktam beletenni, mert pont jó formájú kettétörve, de szerintem magában jutalomfalatnak túl nagy, persze német juhásznak lehet adni, de nem akkor, ha gyakran jutalmazod.

Én dentastixet szoktam venni, ami pedigree.

Jutalomfalatnak sokkal jobb és olcsóbb, ha veszel tescos párizsit és felkockázod. Így nem lesz szomjas a kutya, jobb az illata is, tehát jobban jártok vele.

2011. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyám imádja. Minden reggel rohan a konyhába ahhoz a fiókhoz, ahol ezeket tárolom.


Mondjuk kutyasuliba, tanításhoz szerintem nem annyira jó, de nasinak tökéletes.

2011. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csont alakút én is szoktam venni, de csak nasinak. Ha épp adni akarok nekik, akkor valamit mondok megcsinálják, kapnak. Ezzel tanítani, nem nagyon lehet, ahhoz kevés van benne, idő kell míg elrágja, ráadásul meg van szabva mennyit lehet adni naponta.
2011. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ninna ♥ ***** válasza:
40%
Az én kutyám, mostmár a kicsi is mindennap kap DentaStixet, a kicsi mondjuk egy negyedet csak, de a nagy egy egészet, szóval az nálunk nagyon fogyóeszköz. Nasiként szoktam venni Rodeot, és Biscrock-ot is, de a Biscrok-ot elsősorban én is a KONG-ba teszem bele, kettétörve pont jó bele, és sokáig elvan vele a kutyusom. A Junior Milky Pockets-ot most próbáltam ki a kicsinél, amire tanítom, és nagyon nagy sláger lett, imádja mindkét kutyusom, szóval azt is venni fogjuk. Én inkább ezekre költök, meg sertésmájra a prémium táp mellett, mert ezeket szeretik, és szerintem a Pedigree jutalomfalatjai teljesen jók.
2011. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én spánielem odáig van a denta stix-ért.Nem lehet úgy kinyitni a konyha szekrényt hogy ő ott ne legyen azonnal.Lehet hogy nem a legjobb,de az biztos hogy a kutyák nagy része szereti.
2011. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogyne,mert tele van mesterséges illatanyaggal és ízfokozóval.

Nézzétek meg egyszer az összetételét.

Ha néha kap,nem lesz tőle baja,de minden nap nem gészséges.

2011. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!