Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree jutalomfalatok...

Pedigree jutalomfalatok mennyire jók?

Figyelt kérdés

pl junior pockets,meg ami olyan mint a keksz és csont alakú,a neve most nem jut eszembe.


17/L


2011. márc. 12. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem gond, ha napi szinten kap, mivel nem ez a fő táplálékuk.

Embereknél is, ha valaki alapvetően odafigyel az egészséges táplálkozásra, sok zöldséget, gyümölcsöt eszik, nem eszik finomított ételeket, de naponta megeszik mondjuk 2 kocka csokit, semmi baja nem lesz és ettől még egészséges marad.

Ugyanez vonatkozik a kutyákra is. Az én kutyám Acanát eszik vagy főtt húst rizzsel és zöldségekkel, reggelente pedig kap Pedigree jutifalatot és nagyon jó erőben van.

2011. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én nem látok a junior milky pockets összetevői között olyan sok adalékot:

összetétel:növényi eredetű származékok,válogatott gabonafélék,olajok és zsírok,hús és állati származékok,ásványi anyagok,tej és tejszármazékok,(tej min 4%)analitikai összetevők:fehérje,zsírtartalom,szervetlen anyagok,nyersrost.adalékanyagok:antioxidánsok.a vitaminNE,d vitamin NE,réz-szulfát,és még 4 de már lusta vagyok leírni

2011. márc. 12. 22:22
 13/13 anonim ***** válasza:
És mennyi szüksége van egy ragadozónak a gabonára és a növényi melléktermékre,vagy épp a tejre?
2011. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!