Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A volt barátnőmnek van egy...

A volt barátnőmnek van egy yorkija és miután szakítottunk nem találkoztam a kutyussal. Fél évig éltem együtt a kutyussal és sztem nagyon kötődött hozzám. Nekem nagyon hiányzik a pici de az a kérdésem hogy szerintetek én is hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Sokszor vigyáztam én rá egyedül, kicsi volt még amikor hozzánk került. A gazdija nem hajlandó szóba állni velem így nem tudom megkérdezni sem...
2011. márc. 17. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is boztosan hiányzol neki, és ha meglátna, hát tuti szaladna :DD
2011. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szegény kutyus. Nagyon sajnálom, hogy őt is elveszítettem, olyan okos és értelmes yorkie. Azóta nem is láttam... Talán majd egyszer...

És szerintetek ha ilyen közel állt hozzám akkor most rendetlenkedik? Vagy megváltozott azáltal hogy már nem vagyok neki?

2011. márc. 21. 16:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Lehet észre sem vette, hogy nem vagy ott! Az én volt barátom 1 évig élt a kutyáimmal, ha most találkoznának lehet még meg is ugatnák (ehhez az is hozzátartozik, hogy mai napig haragszom rá, ami kivetül a kutyákra is). Ne kergess ábrándokat, de ha nem hiszel nekem, menj és próbáld ki. Sok szerencsét.
2011. márc. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!