Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal?...

Mit tegyek a kutyámmal? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
van egy 9 éves bichonom aki ugatja a többi kutyát és van hogy oda kap leállítom egyből de van amikor meg nem ugat nem kap a kutyák felé..ez nem tudom mitől lehet..a csodálatos kutyadokiból elég sokat tanultam ..azóta kezelhető... viszont nem tudom hogy hogy szoktassam ahhoz hogy minden kutyával jól viselkedjen..a kutyasuli elég drága meg szerintem eleinte külön kéne vele foglalkozni hogy ne kapjon oda a másik kutyának... vmi tipp hogy mit csináljak?? vagy itt már csak szakember segíthet??
2011. márc. 18. 16:04
 1/3 xnorkax ***** válasza:

Nem írtad, milyen nemű. Ha kan és egy kan kutyával találkozik, akkor könnyen lehet odakapás a vége. Tudod, dominancia. Ha azonos nemű egyedek találkoznak és mindkettő domináns, úgy lehet egy kis harc. Ha kan, és szukával találkozik minden bizonnyal barátságosabb.

Egyébként összelehet őket szoktatni, de ehhez kell egy partner a kutyájával, aki segít neked. Én ajánlanám a kutyasulit és nem hiszem, hogy külön kéne vele foglalkozni.

2011. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lány kutyám van és az mindegy hogy fiú vagy lány kutyával találkozunk..van amikor odakap egy lánynak is de van amikor fiú kutyának..ezért nem tudom mit lehet a gond
2011. márc. 18. 16:17
 3/3 A kérdező kommentje:
van egy kutyás barátom akivel szoktam találkozni de az ő kutyával jól viselkedik aki szintén lány ..
2011. márc. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!