Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet pároztatni a yorkikat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Szokszor tesznek fel hasonló kérdéseket , ami szaporítás céljából történő fedeztetés(ek) lenne, ezért ugrik neked mindenki a kérdés láttán.
2011. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1,5 éves kor után ajánlják, ha szükséges.

Egyébként a kan is elkaphat akármit a szukától, még ha azon nem is látszik semmi. (pl: herpesz)... Inkább hagyd az egészet.

2011. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyen furák. Engem leordított a szomszédasszony,amikor megtudta,hogy ivartalaníttattam a pincsimet,merthogy milyen szívtelen dög vagyok,meg hogy ő mennyit kaszálhatott volna,ha pároztatjuk az ő keverék pincsijével. :S
2011. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Ha csak az utcan kerdezoskodnek,akkor nyugodtan mondd meg nekik,hogy nem akarsz szaporitasban kozremukodni,mikor ezerszamra kerulnek kutyak a menhelyekre.Es azt is megmondhatod a tudatlan erdeklodoknek,hogy nem nagyon fogjak tudni a kolykoket haszonnal eladni,azert meg vegkepp ne szaporitsanak,mert olyan cukker.

2011. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!