Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ivaros kan mellé milyen...

Egy ivaros kan mellé milyen neműt?

Figyelt kérdés
Mármint van egy ivaros kanom, mivel jönne ki jobban, hogy ne legyen konfliktus közöttük. Ivaros kan,ivartalanított kan, szuka vagy ivartalanított szuka?
2011. márc. 20. 14:22
1 2
 1/17 xnorkax ***** válasza:
49%
Szerintem mindenképp szukával. De ezt neked kell tudnod, hogy domináns-e. Ha nem domináns akkor szerintem bármelyik kannal kijönne... Teszteld le kutyatársaságban. Viszont ha szukát választasz akkor az egyik kutyádat mindenképp ivartalanítsd, a legjobb ha mindkettőt.
2011. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Kant semmiképpen, mert akkor homosexuális viszonyt fognak létesíteni, és azt Isten nem nézi jó szemmel.


"Kettő-kettő méne be Noéhoz a bárkába, hím és nőstény: a mint Isten megparancsolta vala Noénak."

(Mózes I. 7:9)


"A melyek pedig bemenének, hím és nőstény méne be minden testből, a mint parancsolta vala Isten őnéki: és az Úr bezára utána az ajtót."

(Mózes I. 7:16)

2011. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 IGCM ***** válasza:
63%

A zelőző kettőre ne hallgass...

Attól függ milyen a kutyád!Milyen temperamentumú,mennyire van megnevelve és mennyire domináns.Én kant ajánlanék mellé esetleg az egyiket ivartalanítatod.HA szukát veszel akkor tuti párt fognak alkotni és ott amúgyis a szukát ivartalanítatni kell.A két kan nagyon jól megvan egymással úgy mint két szuka ha rendesen összevannak szoktatva.

Kutyáknál pedig nincs oylan hogy homoszexualits.....ha egymásra msáznak az a dominancia jele,semmi köze a szexhez -.-


Szóval én tutira kant vinnék mellé,de nem ismerem a kutyádat persze :D

2011. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem mindig kan volt, egyszerre 2 is. Mondjuk, tényleg függ a fajtától. Nekem angol cocker spániel kan és beagle kan volt, a spani volt a főnök, de a beagle ezt elfogadja verekedés nélkül is.

Ha agresszívabb a kan, akkor érdemes mellé ivartalanított kant vagy szukát venni szerintem. Vagy hagyod, hogy lerendezze egymás között a 2 kan, és kialakul a rangsor. De ezt nem nagyon javaslom nagyobb fajtáknál...

2011. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most néztem amit írtam, rosszul írtam, mert ivaros a kutyám (őt semmiképpen nem ivartalanítom), de amit mellé szeretnék az mindenképpen ivartalanítva lesz, ha kan, szuka.
2011. márc. 20. 17:29
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ivartalaníts.

Ha nem szaporítasz orrvérzésig, akkor a kutya szenvedni fog.

Akár csak te, ha sohase szexelhetnél.

2011. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát igazából a kutyán múlik. Ha kölyköt viszel, akkor majdnem mindegy, mert amíg nem látja a kanos domináns viselkedést, addig nem lesz gond, legalábbis a nemekből adódóan. Persze ha megrögzött verekedő, akkor inkább szukát, de ha a többi kutyával jól kijön, akkor lehet kan is nyugodtan.

Persze a rangsorért mindenképpen vitázhatnak kicsit, de legalább vérre menő csata nem lesz, ha ivartalanítva van a másik kutya.

Kivéve, ha az egy felnőtt kan, aki már hozzászokott a fickóskodáshoz, mert akkor megszokásból is nekieshet.

2011. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
12:56 Köszönöm a választ, ami nem volt hasznos, mert nem ez volt a kérdés, ráadásul kiáálítási kutyám van és nem fogom ivartalítani, mert akkor nem járhatok vele kiállításra!!!
2011. márc. 23. 17:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Kan mellé szukát vigyél. Szerintem ne kisérletezz. És ugyis a szuka lesz a góré:) Milyen fajta kutya? és milyet szeretnél mellé?
2011. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kan mellé szukát vesz, a kan meg fog bolondulni, a szuka meg álvemhes lesz, ha nem fedeztetitek.

A kiállítás megéri azt, hogy a kutya szenvedjen?

Vagy nem kívánt szaporulat legyen?

2011. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!