Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ivaros kan mellé milyen...

Egy ivaros kan mellé milyen neműt?

Figyelt kérdés
Mármint van egy ivaros kanom, mivel jönne ki jobban, hogy ne legyen konfliktus közöttük. Ivaros kan,ivartalanított kan, szuka vagy ivartalanított szuka?
2011. márc. 20. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ti tényleg nem akarjátok felfogni amit írok, igaz??? Tiszta vicc ez az oldal, vagyis nem is az oldal, hanem a válaszolók 80%-a!! :DD Kedves utolsó: Hogy lenne álvemhes, ha ivartalanítva van és, hogy lenne szaporulat, ha ivartalanítva van??? :D Akkor nyilván nem fog tüzelni... Nem kell mindkét kutyát ivartalanítani, hogy ne legyen szaporulat, elég csak az egyiket. Sikerült felfogni?? :D
2011. márc. 24. 14:20
 12/17 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm! :) Úgy döntöttem, hogy szukát fogok venni. A gyengébbek kedvéért a szuka IVARTALANÍTVA lesz! Köszi mégegyszer a "hasznos" válaszokat!
2011. márc. 24. 14:24
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha az egyik kutya nincs ivartalanítva, (mert benne van a kérdésedbe!) akkor szuka létére lehet álvemhes, sőt lehet nem kívánt szaporulat is más kantól.

Az ivaros kan mindig vegzálni fogja a másikat, ha ivartalanított, ha nem.

A lényegre nem reagáltál: a kiállítás kedvéért hagyod szenvedni a kutyádat.

Ez a lényeg!

2011. márc. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
KAN kutyám van ami nem lesz ivartalanítva, benne van a kérdésbe!!! A szukám ivartalanított lesz. Mit nem értesz ezen?? Hogy lenne szaporulat? Vemhes lesz a kanom vagy mi??? :D Szerintem nem én leszek az egyetlen ember a világon akinek kan és szuka kutyája van. Csak én legalább ivartalanítattom a szukám, hogy ne legyenek kölykei... De igazából a 45%-od sok mindent elárul! :D
2011. márc. 27. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy a kan nem tud szaporodni?

Szerinted hogy születnek a kölykök...?

2011. márc. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és valószínűleg fog is szaporodni, mert meg van minden egészségügyi szűrése, tenyésszemléje és remek kiállítási eredményei. Tehát, ha valamelyik tenyésztőnek megtetszik a kutyám akkor lesz fedeztetve. Csak kissé eltértél a kérdéstől, mert én teljesen más kérdést tettem fel... Az én szukám ivartalanítva lesz, úgyhogy nálam nem lesznek kiskutyák, ez a lényeg!
2011. márc. 29. 09:25
 17/17 anonim ***** válasza:

A kutyaszerető számára nem az a lényeg, hogy "nálam nem lesz szaporulat", mert másnál attól még lehet.

Ha kanod van, befedezhet más kutyát és hogy ott milyen következményt okoz, annak te is oka leszel, még ha nem is tudod konkrétan.

Egyébként egy kannak meg kínszenvedés, ha nem fedezhet, amíg ivaros.

Szóval ez a lényeg.

2011. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!