Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű a Dog Chow táp?

Jó minőségű a Dog Chow táp?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék milyen tapasztalataitok vannak ezzel a táppal kapcsolatban, milyen kiegészítő vitamint adtok mellé kölyökkutyáitoknak. Én Golden Retrieveremet ezzel etetem, éé nekünk nagyon bevált.
2011. márc. 20. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Középkategóriás.

Igazából ebben az árban vannal jobbak is: Josera, Kennels favorite ...

Nekem az volt vele igazán a bajok, hogy akkora szemek vannak benne, hogy alig fért bele a kutya szájába :D De gondolom ez egy goldennel nem akkora gond.

2011. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kutyámnak sem vált be, viszont anyukám kutyája csodásan elvan vele. Én pedig másik tápra váltottam ami ugyanúgy középkategóriás. A Cat chow is bevált a macskámnál. Mellé nem kapnak mást csak néha, ha marad valami finom húsmaradék vagy ilyesmi.
2011. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz táp, jobb mint a sparos meg tescós szemetek. Én nem rég váltottam róla Happy Dog-ra, de szerintem érdemes megpróbálni, mert nem egy rossz táp.
2011. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én vizslám ezt eszi és szereti, viszont a máltaink nem szereti, neki royal canint veszünk. Amúgy jobb táp, mint amit a boltokban kaphatsz. A Happy dogot tényleg érdemes kipróbálni. Én mondjuk ki szoktam egészíteni úgy, hogy főzök nekik mellé csirkehusit meg rizst. És nem kapnak plusz vitamint, ezekben elvileg benne van minden.
2011. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!