Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül lakik a kutyá (i) val? Hogy tudja kivitelezni?

Figyelt kérdés

Mind falkavezéri mind nevelési szempontból érdekel.

Elvileg az a jó ha minnél messzebb van a kutya rangban a gazdáktól, tehát ő van az utolsó helyen. Például amikor az ember hazajön akkor meg kell várni hogy a kutya lenyugodjon, először a családtagokat kell üdvözölni. De mit csináljon az aki egyedül lakik a kutyáival?

Vagy hogy tanitja meg hogy szobatiszta legyen, vagy ne rosszalkodjon amikor nincs otthon senki? Mert akik többen laknak azok le tudják vinni egymás helyett. Persze kivesz az elején egy-két hét szabadságot de azután? És ne mondjátok hogy az ne vállaljon kutyát, mert szerintem elég sok ember lakik egyedül és van kutyája, csak nekem még nem áll össze a fejemben, hogyan kell ezt csinálni.


2011. márc. 22. 19:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó hát ezen nem fogunk összeveszni, azért mert én szeretem az ilyen szabályokat miért gondolod hogy nálam nem úgy van ahogy nálad (hogy a nem az nem és stb)? A két dolog nem fér meg egymással? Ezen felül hasznosak is. Pl az hogy én megyek ki előbb az ajtón nem csak egy allűr hanem biztonságos is mert igy látom hogy mi történik kint mielőtt engedném a kutyát stb... Nem tudom mi ezzel a baj. És elhiszem hogy valakinek megy az együttalvás, de szerintem egyszerűen kényelmetlen, és a szőre szinte minden kutyánal hullik ami nem baj csak azért ne az ágyamba... Ettől nem szeretem kevésbé. :)
2011. márc. 23. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!