Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Yorkit! A főbb...

Szeretnék egy Yorkit! A főbb tudnivalókat tudom de sajnos nincs tapasztalatom a téren hogy mivel etessem? Minőségi tápra (ami sokba kerül) nem nagyon futja. Mit ajánlotok? Várom a válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszi!

Mostmár látom énis hogy baromság volt ilyeneket megkérdezni!

De mondom mindenkinaek hogy VAN 10 000 forintom a kuytára!

2011. márc. 27. 10:51
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak üzenem,hogy:APÁM,na ez is ritka!Nekem egy keverék kutyám van és egy német dogom,az én keverék kutyámat,ha oda ment egy ilyen cukorbabához,akkor rámszóltak,hogy távolítsam el,pedig nem koszos,nem büdös,oltva van stb,csak egyszerűen hülyék az emberek!Az a baj,hogy sokan megfeledkeznek arról,hogy a kutya nem ember gyerek,neki nincsenek óriási igényeik,csak szeretnék jól érezni magukat a gazdi és más kutyák társaságában is,de nem csak a szobaszőnyegen!Undorító,hogy milyen emberek mondják magukat jó gazdinak!Az én kutyáim,akkor a legboldogabbak,ha kiviszem őket az erdőbe sétálni,rohangálhatnak,sárosak lehetnek,vagyis IGAZI KUTYÁK LEHETNEK!az már csak mellékes,hogy utána hazaviszem ,megfürdetem őket és lefekszenek aludni,mert elfáradtak és egész nap jól érezték magukat!Ez az igazán jó élet nekik,nem egy hatodik emelet,ahol a gazdi levisz néha pisilni,kakálni,de más kutyák a közelembe sem kerülhetnek!Egy ártalmatlan kérdésből apám mi lett!Na mindegy!
2011. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az utolsóval nagyon egyetértek!:D
2011. márc. 27. 10:55
 24/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok!:o)

A kérdezőnek még azt mondanám,hogy mindenképp csakis törzskönyves kutyát vegyél,higyj nekem ne sajnáld rá a pénzt,mert akár háromszorosába is kerülhet a kutya állatorvosi kezelése,ha csak egy szaporítótol veszed!Eree tényleg nem szabad viszont spórolni!Nagyon szurkolok,vegyél egy kutyust amire vágytál és érezzétek jól magatokat sok-sok évig!:)

2011. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!