Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztő tényleg olcsóbban...

Tenyésztő tényleg olcsóbban ad kölyök kutyát, ha hobbi kutyának kell?

Figyelt kérdés

Azt mondták, meg olvastam itt, hogy ha van egy tenyésztő, és érdekéődök, akkor megemlíthetem, hogy hobbi kutyát szeretnék, egy társat, szóval nem kiállításokra járkálni, és akkor olcsóbban ad egy kölyköt.

Igaz ez?


2011. márc. 26. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de az egész harapás érv egy orbitális baromság.

Amikor hazaviszed a kiskutyát (8-10 hetesen), még rég tejfogai vannak. 4. hónapban kezdődik a fogváltás és közel nem biztos, hogy ha tökéletes volt a harapása, akkor az is marad. Mert pl a tejfogak nem esnek ki maguktól és elnyomja a rendes fogakat. Lehet, hogy van ilyen érve a tenyésztőknek, de akkor se igazán értem.


Amúgy a kérdésre: igen szoktak hobbi célra olcsóbban adni. Ez olyan 80-100-150ezer forintot jelent kb. De ez tenyésztő és fajta kérdése is. Sőt én már olyat is hallottam, hogy nem minden kutyát törzskönyveznek le az alomban pont ezért.

2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most választottunk tibeti terriert, a fél éves megmaradt, hibátlan kutyusok tenyésztőtől tudtommal nem ivartalanítva majd féláron kaphatók.
2012. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!