Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevált már valakinek az...

Bevált már valakinek az ultrahangos ugatásgátló vagy az ugatásgátló nyakörv? Én gondolkodom, hogy yorkimnál bevetném.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nos,ahol én élek,ott valóban engedik a kutyát,de csak ha csendben van.S az az egy perc elég hangos szokott lenni,amit a szomszédok nem tűrnek el.Nem tehetek róla hogy az ő helyzetüket is megértem.Ha feljelentenek akkor költözhetek el a francba!(Németországban lakom.)
2011. márc. 29. 19:14
 12/23 anonim ***** válasza:
ez nem így működik, de vedd meg akkor!
2011. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos, sokan nem is tudják, a sokat emlegetett fejlettebb országokban milyen komoly szigorú feltételek vannak a kutyatartáshoz. Nálunk pl most nagy a felháborodás a pórázkötelezettség szigorítása ellen, közben nyugati városokban természetes már, hogy nem engedhetik el a kutyát.
2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
én Hollandiában élek és ezekkel mind tisztában vagyok, de az említett probléma akkor se így működik!!! Hidd el tudom, jogot tanulok!!!
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
utolsó:na akkor ugyan hogyan működuk.Teljesen lényegtelen ,hogy te jogot tanulsz...Dejó lenne ha valaki inkább a kérdésemre válaszolna már!!
2011. márc. 30. 09:22
 16/23 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem nagyon használ ilyet senki.... próbáld ki... vegyél egyet... a jogot tanulokot meg azért írtam és nem lényegtelen, mert nem egészen úgy működik h na feljelentenek aztán gondolnak egyet és kitesznek...
2011. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát,meglátszik hogy még csak tanulod.De igen,megtehetik és még Magyarországon is(húgommal is megtették).Mellesleg kétlem h még neki állok pereskedni,mert talán nem is albérletben laknék akkor ha ilyeneket megengedhetnék magamnak,minthogy per.
2011. márc. 30. 18:59
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom, hogy Mo-on, hogy tehetik meg, mondom h Hollandiában élek! De kétlem, hogy ott is csak úgy kitették őket, esetleg hagyták..SZABÁLYZAT, na de mindegy! Rajtad meg meglátszik,hogy magyar vagy!

Vegyél annak a yorkinak akkor ilyen nyakörvet, nekem is yorkim van igaz, hogy makacsak meg minden, de ha foglalkozol vele rendesen akkor igen is le lehet róla nevelni! A te választásod a könnyebbik!

Sok sikert bhogy is választasz!

Sia

2011. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Nekem pulim van, és amikor eljön a "nyugodt este", ez a beste rögtön rákezdi. Rettenetes. Hiába a szép szó, hiába a pofozás, ez csak mondja. Egy szóval, magam is a nyakörv után kutakodom. Szerintem beválik a dolog. Egyedül az riszt vissza, hogy eddig csak olyat láttam, amelybe speciális kialakítású elem illik. Na, az a nem olcsó. Egyáltalán, meddig elég az energiája? Vagy a kutya náhány kellemetlen élménye hatására felhagy a próbálkozással és elég a lemerült elemű nyakörv is?
2011. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen,én is láttam,hogy csak speckó elem való bele.Egyébként szerintem egy idő után már abszolúte nem kell a nyakörv.Én is azt mondtam hogy dejó lenne ha megvenném és 2 hét múlva már azt is mondhatnám,hogy hú,ez kidobott pénz volt mert már nem ugat.Én félretettem rá a pénzt még nem vettem meg,meg most nevelem(próbálom).
2011. ápr. 30. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!