Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolha nyakörv?

Melyik a legjobb bolha nyakörv?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Neked melyik vált be?
2011. márc. 28. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én most a kiltixet akarom megvenni a kiskutyámnak, igaz kb. 4000 ft. de állítólag nagyon jó és 7 hónapig tart. Ezelőtt egy bolhanyakörv volt rajtva (nem tom már a nevét) kb. egy ezres volt de nem igazán vált be. A nyakörv előtt meg exspot cseppel volt kezelve, de mióta leváltottam a nyakörvről azóta megint cseppentem. Ha lesz rá pénzem veszek kiltixet:

[link]

2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ja és ezt a fajtát, nem a nagytestű kutyának valót: :D

[link]

2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bolha nyakörvet vegyél hanem frontlinet! Sokkal praktikusabb csak a kutya bőrére kell önteni a nyakánál, felszívódik a vérébe és kiűzi a bolhákat kullancsot egyaránt! Ezt javaslom neked, nézz utána ha gondolod, én is ezt használtam mikor 1 szer bolhás volt azóta egy sincs benne! Üdv.
2011. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A bolhanyakörvnek folyton rajta kell lennie a kutyán(éjjel nappal)?
2011. márc. 28. 20:52
 5/26 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, de azért ha netán fürösztöd vedd azért le. :)A frontline cseppnek meg azonnal elmegy a fürdésnél a hatása, míg a bolhanyakörved leveszed aztán meg visszateszed. Nem is beszélve arról hogy a cseppel havonta kell kezelni, míg egy jó nyakörv sok hónapon át tart.
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De nem fog neki viszketni a nyaka az állandó viseléstől már a sima nyakörvvel is viszket neki, talán a csepp jobb lenne.
2011. márc. 28. 21:04
 8/26 anonim ***** válasza:
A frontlinenak nem megy el a hatása ha aznap nem fürdeted, másnapra beszívódik a vérébe... Nem kell havonta én nyár elején tettem rá 2 éve azóta se bolhás, pedig az udvaron él nem szobában!
2011. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nyakörv:Kiltix!Csepp:Adventix.Frontlinet semmikép se vegyél ugyanis a kullancsokra már nem hat mert immunissak lettek rá.
2011. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A frontline nem fejleszt, ezért a kullancsok ellen nem fog védeni.

Ha azt nézed, hogy a cseppek csak egy hónapig védenek kullancsok ellen, három hónapig bolha ellen, akkor gazdaságosabb a nyakörv megvétele. A nyakörv eleinte irritálja csak. Egy hét múlva már azt se tudja hogy rajta van.

A nyakörvek közül én a Kiltixet ajánlanám. A scalibor csak kullancs és szúnyog ellen véd, de bolha ellen NEM.

Nálunk a nj.-on volt tavaly Scalibor, és bolhás volt a nyakörv mellett.

Idén az összes kuty Kiltixet kap. Nyakörvek közül az a legjobb.

2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!