Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolha nyakörv?

Melyik a legjobb bolha nyakörv?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Neked melyik vált be?
2011. márc. 28. 20:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is kipróbálom a kiltix nyakörvet, szinte minden nap szedem belőle a kullancsokat már nagyon kellene valami jó szer úgyhogy kipróbáljuk. :D
2011. márc. 28. 21:34
 12/26 anonim ***** válasza:
Kiltix,Scalibor,Bephart.Mind a három jo minőségű megbizhato bolha,kullancs nyakörv.
2011. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

23:04-nek.


Mint írtam a Scalibor bolha ellen NEM véd! Ezt egészen biztosan tudom! De nem muszáj nekem hinni, hanem olvasd el a papírját!

2011. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A Scalibor valóban nem véd bolha ellen, viszont legalább vízálló, míg a Kiltix nem vízálló. Ez sem utolsó szempont egy olyan kutyánál, amelyik kint áll az esőben és amúgyis naponta úszik. Szóval én is szívesen használnék Kiltixet, de a fent említett okokból inkább a Scalibor mellett döntöttünk. Kevésbé vízmániás kutyáknál nincs ilyen gond.
2011. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A párom a Kiltixre esküszik, szerinte a legeslegjobb az összes közül. Az ő kutyáján is ez volt, és SOHA nem volt benne sem kullancs (pedig nap, mint nap a határt járták), sem bolha.
2011. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát én is a kiltix mellett vagyok,bár tény,hogy víznek nem szabad érnie mert akkor nem véd.Viszont én kullancsok ellen vettem egy igazi vadászkutyának,és természetesen bele mennek a kullancsok viszont ahogy megszívja magát úgy bele is döglenek és így könnyen eltávolíthatóak lesznek,szóval tényleg jó,bolhát meg egyáltalán nem is lehet látni:)
2011. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Fürdésnél mind a két nyakörvet ( Scalibor Kiltix ) le kell venni, mert ártalmas a tóban, folyóban élő állatokra. Mindkettő papírja írja.


Én tuti, hogy Kiltixet veszek, mert a fő ellenség a kullancs, és a bolha.

2011. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

[link]


Bolha ellen is véd.

2011. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A jobb oldali képen kullancsok láthatók. Bolha ellen pedig NEM véd.

Tavaly Scalibor volt a kutyán, és alig két hónapja hogy rajta volt, és jól kirágta magát. Elvittük a dokihoz, és fehér papirra bolha piszkot söpört ki a kutyából a doki.

Majd tovább kérdezősködött, és kiderült, hogy hiába van rajta a Scalibor, az bolha ellen NEM véd. Csak kullancs ellen jó és szúnyog ellen.

2011. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Videót akartam írni.

Megnéztem mindkettőt, és mind a kettőn kullancsok vannak.

Bolha ellen NEM véd!

2011. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!