Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapott már meg a saját...

Zsirember kérdése:

Harapott már meg a saját kutyátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 21:20
1 2 3
 1/22 xnorkax ***** válasza:

Nem.

Egyszer majdnem, még nagyon régen az ír szetterünk feldöntött és morgott rám. Még kicsi voltam, a szetter meg már öreg, rosszul is látott én meg véletlenül átestem rajta, erre szegény felbőszült. Nem haragszom rá, én voltam béna. Természetesen baj nem lett belőle, csak figyelmeztetett.

2011. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Még nem, de ha az ételéhez nyúlnék azt nem értékelné...bár ez normális ösztön, védi a táplálékát ezért nem is kell csesztetni közben, de ha más esetben harap meg akkor ott nagy baj van... téged harapott meg?
2011. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Két kutyám van, egyszer az egyik morgott a másik. Össze akartak kapni. Közéjük álltam, aztán az egyik megkapta a nadrágom. Egy kicsit felhorzsolta a bőröm.
2011. márc. 30. 21:27
 4/22 A kérdező kommentje:
A kajájukba bármikor belenyúlhatok, azt tűrik.
2011. márc. 30. 21:28
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem. Addig is élne... Felteszem emiatt nem is próbálkozik, tudja ám, hogy hol a határ.
2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem két kutyám van. Az egyiküket nagyon rossz körülmények közül mentettem ki (verték és alig kapott enni). Őt mikor el akartam oldozni a láncról, amikor elhoztam onnan, akkor félelmében megharapott egyszer, de azóta sem. Rengeteget foglalkoztam vele, megtanult viselkedni és már az sem zavarja, ha simogatom miközben eszik vagy éppen elveszem előle a tálkáját. Nagyon meghálálja azt, hogy nincs kikötve és rengeteg szeretetet kap.

A másikuk soha nem harapott meg, nem is próbált soha...

Mindketten tudják, hogy ki a főnök :)

2011. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mwgharapni még nem harapott , öv. alatt volt már hogy elkapta a nagdrágom szárát amikor az ékkel hecceltem de az csak véletlen volt.


21:24. Hát nálatok már most is nagy gondok vannak ha nem tudod elvenni a kajáját...

2011. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Kutyának mér kell elvenni a kajáját? Te se örülnél neki elvennék a kajádat! Ha arról van szó akkor elveszem tőle mert megharapni nem mer, tudja hol a határ én vagyok a falkavezér, de nem kell csesztetni ha eszik...
2011. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
csak azért mert a vezér dönti el hogy mikor ehet a falka és mennyit.Mivel a kutyád a vezér és nem te , ő nem engrdi hogy elvedd ( képletesen értve beleegyél) a kajájába , mivel először mindíg a vezér eszik és lakik jól és csak utánna jönnek a falkatagok.Ha nem hiszed olvass utánna.
2011. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Engem harapott meg saját kutyánk.Óriás schnauzer keverék volt.Kicsi voltam, akartam bemenni papához, az meg nekem rontott.Mai napig megvan a harapásnyom.
2011. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!