Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Teljes döbbenet

Mi legyen? Teljes döbbenet

Figyelt kérdés

Nagyon megdöbbentem tegnap. Kiderült, hogy Liza pireneusi juhászkutya ( féleség). Ugyanis tegnap itt megtaláltam egy kutyaképet ami tiszta olyan Liza Utána néztem. Találtam egy magyar csajt akinek van ilyen kutyája és fotókat küldött Tisztára olyan mint Liza. Állítólag ritka fajta Franciaországból importálta. Ő kiskutyákat akar Lizutól, de Lizának nincs törzskönyve :O nem akarok szaporítani undorodom tőlük de ha téll ritka fajta és téll Liza is fajtatiszta kutya akkor mi legyen??

Teljes döbbenet.


2011. márc. 31. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Tudsz feltenni képet a kutyusodról?
2011. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mitől undorodsz?
2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Féleség? törzskönyv nélkül ? korcsot minek akarsz pároztatni veszett ötlet...
2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

[link] ez nem az enyém


Liza: [link]

[link]

2011. márc. 31. 15:16
 5/29 A kérdező kommentje:

a szaporítóktól...

ezért kérdezem nem akarok szaporító lenni de az a csaj kicsit megdöntötte az elképzeléseimet :S

2011. márc. 31. 15:17
 6/29 anonim ***** válasza:

Mivel nincs törzskönyve,nem fajtatiszta,hanem "fajtajellegű keverék",mivel a tk igazolja a fajtatisztaságot.Attól,hogy csaj szerint fajtatiszta,még nem biztos,hogy az.Mivel nem ismeritek az őseit,lehet hogy az alomban tarkától feketéig minden színű KEVERÉK előfordulna.

Kép nincs a kutyáról?

Egyébként ne hagyd magad rábeszélni,hajts el a csajt a rákba.Felelőtlen barom,aki azt hiszi,hogy kellemes perceket szerezne a kanjának egy fedezéssel,ami megint nem igaz.

Nem hiányzik a kutyádnak egy ellés és kölyöknevelés,ugyanis az nem élvezet a kutyának a közhiedelemmel ellentétben.

A ritka fajták tenyésztését hagyd a profi,fajtát ismerő és értő tenyésztőknek.A fajtának addig jó,míg ritka és nem szállnak rá a szaporítók.

2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Liza?
2011. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én mindent megpróbálok tenni azért, hogy felelősségteljes gazda lehessek.

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök. AZért írtam féleséget mert nincs tk-ja.

2011. márc. 31. 15:18
 9/29 A kérdező kommentje:
a kutyám :D
2011. márc. 31. 15:19
 10/29 A kérdező kommentje:

15:17 igazad van

köszönöm szépen a válaszokat

2011. márc. 31. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!