Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Teljes döbbenet

Mi legyen? Teljes döbbenet

Figyelt kérdés

Nagyon megdöbbentem tegnap. Kiderült, hogy Liza pireneusi juhászkutya ( féleség). Ugyanis tegnap itt megtaláltam egy kutyaképet ami tiszta olyan Liza Utána néztem. Találtam egy magyar csajt akinek van ilyen kutyája és fotókat küldött Tisztára olyan mint Liza. Állítólag ritka fajta Franciaországból importálta. Ő kiskutyákat akar Lizutól, de Lizának nincs törzskönyve :O nem akarok szaporítani undorodom tőlük de ha téll ritka fajta és téll Liza is fajtatiszta kutya akkor mi legyen??

Teljes döbbenet.


2011. márc. 31. 15:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Bizony szép!

És ha valaki pont ilyet akar,nagyon hasonlók vannak a menhelyeken.

2011. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Liza nem pireneusi juhászkutya. Ez 1000%. Hasonlít, de nem az. És nem is lehetne a te kutyád pireneusi mivel az országban nincs belőlük túl sok, és alom meg tenyésztő sincs. Nyugodj meg vagy törődj bele, hogy Liza keverék, és azt lehet mondani, h hasonlít egy pirire - de nem az.

Egyik agilitys bnőmnek van ilyen kutyája:

[link]

2011. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyád nem pireneusi. Nagyon könnyen kijöhet hasonló kinézetű állat mindenféle keverékekből, nem eggyel találkoztam már menhelyen is. Sajnálom, de ez van, a tiéd csak egy pireneusira hasonlító keverék :)
2011. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek:az a bolond nő,akit említettem, a 20 kutyát ömlesztve,együtt tartja,úgyhogy valószínűleg van szaporulat is.Vagy nem csináltat nekik törzskönyvet,vagy külföldön törzskönyvezteti őket,nem tudom.
2011. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a pireneusi hegyikutya...

2011. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést az utsó kommentért, a juhászkutyát, hegyikutyának olvastam:D
2011. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni, én így szeretem az én kis Manóm :D
2011. márc. 31. 18:10
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, úgyhogy bocsi, ha mást ismétlek.

Szerintem ez egy hatalmas hülyeség. Nekem is két bundás keverékem van, és már mindegyiket beazonosítottam minimum egy fajta tökéletes másának, és számtalan fajta erős keverékének (más szóval sok vér abból a fajtából).


Úgyhogy közönséges szaporítás és átvágás lenne a részedről pároztatni.


Ennyi erővel én is eladhattam volna a saját kutyáim egy-egy fajtának, mint tk nélküli képviselő.


A kutyádon is látszik, hogy bármi lehet benne. Tehát szerintem az lesz a legjobb, ha elfelejted.

2011. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

már vége :D

ha végig olvastad volna tudnád az egész történetet

nem lesz bepároztatva ivartalanítva lesz ahogy már elterveztem ennyi :D

de azért köszi

2011. ápr. 2. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!