Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Teljes döbbenet

Mi legyen? Teljes döbbenet

Figyelt kérdés

Nagyon megdöbbentem tegnap. Kiderült, hogy Liza pireneusi juhászkutya ( féleség). Ugyanis tegnap itt megtaláltam egy kutyaképet ami tiszta olyan Liza Utána néztem. Találtam egy magyar csajt akinek van ilyen kutyája és fotókat küldött Tisztára olyan mint Liza. Állítólag ritka fajta Franciaországból importálta. Ő kiskutyákat akar Lizutól, de Lizának nincs törzskönyve :O nem akarok szaporítani undorodom tőlük de ha téll ritka fajta és téll Liza is fajtatiszta kutya akkor mi legyen??

Teljes döbbenet.


2011. márc. 31. 15:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Gyönyörű a kutya,de valószínűleg keverék.

Dolgoztam egyszer egy bolond svájci nő lovasfarmján,annak van huszonvalahány,de mind eredeti,a fajta szülőhazájából behozott törzskönyves példány.Nem egészen ilyenek.

2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Okés :D köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. márc. 31. 15:20
 13/29 anonim ***** válasza:
Liza nem pireneusi juhászkutya.
2011. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

:D

Most végig gondolva jobb lesz így :D Nem akarok kiskutyákat, ivartalanítattni szeretném (eddig is akartam már meg van az idő pont) csak kicsit meglepődtem és furcsáltam.

Köszönöm szépen a válaszokat. Még ha az is lenne akkor se pároztatnám be. Így tovább élheti majd az életét nyugodtan.

2011. márc. 31. 15:25
 15/29 anonim ***** válasza:
6%

Mekkora baromságokat ír ide egy-két ember... Attól hogy nincs tk-e egy kutyának, még lehet fajta tiszta. Kicsit utána kéne nézni bizonyos dolgoknak, nem???

Pl ha két tk-es kutyának születik kölyke, de a tk-ét nem váltják ki, attól még fajta tiszta... csak nincs tk-e...

Jajjjj..... :S

2011. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Valóságban fajtatiszta,de hivatalosan fajtajellegű keverék.

Liza egyik sem,Ő egy szép keverék.

2011. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Hát ez már igazán nem érint engem vagyis nem akarom , hogy érintsen.

Az a célom hogy boldog élete legyen. Ha meg fajtatiszta lenne és azt akarná néhány ember hogy legyenek kölykök most már nemet mondanék. Nem is vagyok profi tenyésztő :D

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom elfelejteni ezt a kavalkádot :D

2011. márc. 31. 15:28
 18/29 A kérdező kommentje:

Most már bánom ,hogy egyáltalán felmerült bennem ez a kérdés :D

köszönöm szépen mindenkinek :D:D

2011. márc. 31. 15:31
 19/29 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nagyon aranyos kutyusod van.
2011. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
köszönöm ღ ♥ :)
2011. márc. 31. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!