Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már tényleg nem tudom...

Most már tényleg nem tudom mit tegyek? Valóban lehet egy kutya ennyire "szerelmes"?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Egy éves kan kutyánk kb. két hete nem nagyon eszik. 3 napja egyáltalán semmit, inni iszik, de nem annyit,mint előtte. Nagyon bágyadt, gyenge! Dokinál már kétszer voltunk. Kapott antibiotikumot és étvágynövelőt. Azt mondja,hogy nincs szervi baja, tüzelő szuka van a környékben és azért ilyen! Ergo szerelmes.

Anyóst is aggasztotta, felhívta állatorvos barátját, aki ma megnézi, de telefonon azt mondta,hogy ő nem gondolná,hogy a "szerelem" lenne az oka, mert azért ennyire nem amortizálódna le. Nagyon félünk, napról napra soványabb, és tényleg, szerda óta egyetlen falatot sem evett!


2011. ápr. 1. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a válaszokat, egyetértünk abban hogy ez nem "szerelmi bánat"! 1-2 orvos véleményét mindenképpen hallgasd meg!
2011. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!

Ma viszem a másikhoz! Valahogy én is éreztem,hogy nem szerelmi bánat. Csak félek,hogy nem fogják megtalálni a baját. Más külső jele nincs. Lázasnak sem lázas!

2011. ápr. 1. 14:53
 13/25 anonim ***** válasza:
Reméljük megtalálják! Szerintem valami belső gond lesz ez, valamelyik belszervével..lehet egy röntgen se ártana neki, ha az orra nem forró akkor nincs láza, annak nedvesnek kell lenni...
2011. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ki volt száradva! Még egy kicsit mintha ki is cserepesedett volna. Akkor még nem vittem dokihoz, adtam neki egy fél szem algopyrint. Bár nem forró, csak eléggé száraz!

De nem volt láza, a doki kétszer is mérte!

2011. ápr. 1. 15:01
 15/25 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyus amúgy?
2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Spánidor!:))) Spániel és Labrador keverék! A legszebb a világon!
2011. ápr. 1. 15:10
 17/25 anonim ***** válasza:
Jó pofa lehet.:) gondolom játék függő amúgy..mind két fajtára jellemző.:) Nekem két kuvaszom van, de imádom őket én is
2011. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Tényleg az köszi!:) Úgy néz ki mi a spániel, csak rövid szőrrel és nagyon hosszú farokkal! Szeret játszani!:) Meg nagyon vidám kutyus, meg kíváncsi, meg rossz!:) Ezért is rossz így látni, én 3 napja csak sírok! Most is!:(

A kuvaszi is aranyos, apuéknak az van, azt is nagyon szeretem!

2011. ápr. 1. 15:28
 19/25 anonim ***** válasza:

Már én is írtam elsőre is, de akkor most másodikra is! Vérképet csináltass mindenképpen, és ultrahangot! Ha pest nincs vészesen messze, akkor irány az állatorvosi egyetem kórháza! Igaz nem olcsók, de onnan ki nem hozod a kutyát, amíg nincs pontos diagnózis.


Ha az messze van, akkor se ilyen sarki kisrendelős dokihoz vidd, hanem valami komolyabb kórházba.


Emlékszel, azt is írtam, hogy az ilyen csak ad egy kis antibiotikumot, meg gyulladáscsökkentőt "segíteni szokott" alapon.


Amúgy írj a kutya.hu-n az állatorvosnak, elmondja milyen vizsgálatokra lesz szükség. Azt nem fogja tudni megmondani mi a gond, sőt a maga kelletlen stílusában ő is azt fogja javasolni, hogy vidd másik orvoshoz, de azt meg tudja mondani milyen vizsgálatokat tart indokoltnak.

2011. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz érzés...legelső kutyám el tűnt 8 éves voltam, sose jött vissza többet már 13 éve..nem tudjuk mi lett vele, aztán kaptam egy kuvasz kölyköt, ő lebénult, a hátsó része 7 évesen, el kellett altatni..Nagyon rossz volt ezeket átélni, gyerekként főleg! Mostani kutyáim remélem még sokáig meglesznek!
2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!