Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ki a kennelbe?

Hogyan szoktassam ki a kennelbe?

Figyelt kérdés
5 hónapos angol bulldogom nem akar a kennelben megmaradni. Egyfolytában nyüszít, ugat. Mit tegyek vele, hogy megszokja a helyét?
2011. ápr. 2. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos ezt már egészen kicsi korában el kellett volna kezdeni :/

Viszont, ki kell tenni, ott kell hagyni, egyszer úgyis abba hagyja, addig pedig a szomszédok türelmét kérjed : )

2011. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is egészen kicsi korában jó lett volna elkezdeni, de csak 1.5 hete van nálam. Most perpillanat alszik a házban. Ez is nagy csoda.
2011. ápr. 2. 15:27
 3/10 xnorkax ***** válasza:
Sajna sok mindent nem tehetsz, maximum azt, hogy nem mész ki hozzá, ha nyüszít. Meg kell tanulnia, hogy ha a kennelben van, akkor nyugton kell lenni. Azzal pedig, ha kijárkálsz a sírásra csak azt erősíted benne, hogy egy kis nyüszítéssel már ki is kerül a kennelből.
2011. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig veled volt, megszokta...most kiteszed, nyílván egyedül van, unatkozik és nyüszít hogy foglalkozz vele vedd észre... ha nem foglalkozol vele egy idő után feladja és rájön ezzel semmire nem megy...megszokja az új helyét..egyébként a kennelt nem minden fajta tűri el, van amelyiknek szüksége van a gazdájának az örök közelségére, pl: pásztor kutyák
2011. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem az angol bulldog nem pásztor kutya :D
2011. ápr. 2. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
nem mondtam hogy pásztor kutya!, mint példa hoztam fel a pásztor kutyákat...
2011. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaa, értem :)
2011. ápr. 2. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem pásztorkutya, de semmi keresnivalója egy kennelben. Társasági kutya, nem fogja magát húdejól érezni egy kennelben.
2011. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem pásztorkutya, hanem un. társasági kutya. Ebből gondolom, hogy esetleg neki is szüksége van a társaságra.
2011. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy ne börtönnek lássa a kennelt, hanem a saját kis kuckójának.


ott kapjon vacsorát, reggel és napközben szabályos időközönként menjetek ki hozzá (neki jobb az időérzéke), és legyen foglalkozva vele, kerüljön rendszer az életébe. ha még csak most került hozzád, akkor most fektetitek le az alapokat, jobb, ha rögtön fix napirendhez tud igazodni. (majd utána lehet lazítani a dolgokon)


de ha egy mód van rá, próbáld inkább a lakásban tartani, jobban fogja érezni magát a társaságotokban.

2011. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!