Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik menhely fogadna be,...

Melyik menhely fogadna be, egy agresszív kutyát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha agresszív úgyis elaltatják úgyhogy tök mindegy...
2011. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném,azt énis megtudnám tenni,de megérdemel mégegy esélyt!
2011. ápr. 3. 17:15
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha szereted a kutyádat ne add be menhelyre hanem ha még nincs ivartalanítva ivartalanítsd és akkor nyugodtabb lenne! Milyen idős? Ha nincs 2éves akkor kutyasuli!
2011. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a Noénál.
2011. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Vannak kutyaiskolák, ahol a problémás kutyáknak tartanak szocializációs tréningeket. Ilyenek a Népszigeti, az Őrmezői és az Alfa kutyasuli Csepelen. Ez utóbbi kevésbé ismert, de nagyon jókat hallottam róla.
2011. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lassan három éves tacskó keverék.Jártam vele kutyasuliba,ott teljesen megjátsza magát.Itthon nyil ki a csípája.Én nagyon szeretem,de most suliba nem tudom elvinni.Egyfolytában szoróng,nagyon elrontottam a nevelését.Nem szeretném,hogy szenvedjen!
2011. ápr. 3. 17:23
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Tacskó keverék akkor nem lehet olyan nagy testű hány éves vagy? Ha határozott vagy vele akkor még talán használ valamit vagy esetleg ha rosszat csinál és nincs más megoldás (nem szeretem ezt mondani) de akkor meg kell verni!
2011. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.Nem nagytestű,de amikor morog,akkor igen.Szabályokat nem tudok vele betartani,mert csak összezavarodna.(Szüleim nem foglalkoznak a szabályokkal)Megverni nem szeretném,mert útána félni fog tőlem.
2011. ápr. 3. 17:38
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
19 évesen meg tudnád csinálni az én kutyám is nagyon rossz ő játékból csinálja de én 12 éves vagyok és én nevelem mondjuk egy morgós kutyával tényleg nem lenne könnyű de ha félne tőled az jó lenne mert nem örökké félne utána lenyugodna és normális lenne az egyik ismerősünkkel is ígyvolt
2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem engednék meg neki valamit,de a szüleim meg igen.Szerintem ettől totál összezavarodna.Ezt csináltuk már és egyszerűen kizárt a falkából.
2011. ápr. 3. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!