Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik menhely fogadna be,...

Melyik menhely fogadna be, egy agresszív kutyát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:03
1 2
 11/17 xnorkax ***** válasza:
100%
Attól még, hogy a szüleid nem tartják be a dolgokat, te betarthatod. Ha megfigyeled a kutyák egyes emberekkel tök máshogy viselkednek. Ha betartanád és a szüleid látnák, hogy engedelmeskedik neked a kutya, akkor ráébrednének, hogy így kéne.
2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. ápr. 3. 18:05
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyik menhelyen sincs arra kapacitás, hogy az elrontott kutyulitokat nevelgessék ... egyébként is mindenhol telt ház van. Ha otthagyod lealtatják és kész, egy veszélyes kutyába nem fognak energiát ölni.

Ti rontottátok el, a ti felelösségetek megoldani. Olyan nincs hogy a kutya kizár téged a falkából ... nem teheti meg, mivel ő nem lehet a falkavezér. Ne érdekeljen hogy a szüleid összezavarják .. ez szerintem egyébként is csak kifogás. Vedd át a falkavezér szerepét és neveld meg ... senki nem fogja helyeted megtenni.

2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet nevelni.Olvasd el Jan Fenneltől a kutyapszichológia című könyvet. Max egy hónap alatt csodát tehetsz a módszereivel. ( tapasztalatból mondom ) Ha gondolod, szívesen átküldöm a könyvet emailben. Ha Te betartod a könyvben írtakat,de a szüleid nem,az sem baj, akkor neked fog engedelmeskedni legalább. Egy idő után a szüleid is rájönnek,hogy mi a helyes.

Írj privit,ha érdekel a könyv. Én nagyon ajánlom,nekem nagyon bevált.

2011. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20.12-nek: én nagyon megköszönném, ha átküldenéd nekem. Régóta keresem.
2011. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

A Népszigetit kizárnám, mert most vittek oda egy agresszív kutyát rehabilitálni. De a kutya az ottani kutyákból is kihozta a gonoszt és össze-vissza harapdálták a kutyát.


Ráadásul még a kutyaóvodába sem vihetik.

Kategorikusa kijelentették, hogy a kutyát el kell altatni, mert idegbeteg. (ezzel nem értek egyet mivel a kutya még csak 7 hónapos.)


A menhelyen meg nagy a valószínűsége, hogy tényleg elaltatják.

2011. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne vidd menhelyre, nevelhető még.

A kutya nem úgy általánosít, ahogy mi.

Attól, hogy a szüleiddel nagyon rossz, veled lehet kisangyal. Szóval csinálj mindent a legjobban, aztán a szüleid is észreveszik majd, hogy te csináld jól.

Egyébként egy kiképzőt kellene hívni házhoz, legalább 1-2 alkalommal, nagyon sokat tudnak segíteni.

2011. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!