Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel kinti...

Angol cocker spániel kinti kutyának?

Figyelt kérdés

el van az udvaron csak,vagy be kell engedni a lakásba?

fél éves a kutyám


2011. ápr. 11. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem egy kimondott csak udvari kutya...szüksége van a társaságra, néha beengedéssel..
2011. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szomszédunknál kinti kutyus,egyik barátnőmnek is kettő van,nála is kint vannak.Persze,ha van rá lehetőség,kinti-benti kutyának jobb,de ha csak kinti lehet,az sem baj.
2011. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KicsiSráác ^ ***** válasza:
Ezek a kutyák jobban szobakutyák...Méha-néha enged ki őt a szabadra,hogy eltudja végezni a dolgát !
2011. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvannak kint is, de csak úgy, hogy ha te is sokat vagy kint velük. Nagyon emberközpontúak, nem bírnak ki 10-15 órát a gazdi nélkül..
2011. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kötözködésként, de ezt tényleg akkor kérdezed meg, amikor már fél éves a kutyád, és vélhetően több hónapja kint csövezik a kertben? Ha esetleg a kérdést azért írtad ki, mert problémád van vele, hogy kint van, akkor azt írd meg inkább, hogy mi a baj, és akkor azon megpróbálunk segíteni. Nekem két spánielem van, és alapvetően ott vannak, ahol én, ha épp kint vagyok, akkor kint, ha bent, akkor bent.
2011. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem volt kinnt,max ha kivittem sétálni,viszont most ugy állunk hogy kertbe fog kerülni.

velem aludt a szobába

2011. ápr. 11. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi városunkban sok a spánel,és sokan kint tartják.
2011. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha eddig bent volt, mit csinált, hogy most ki kell mennie?
2011. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bátyám miatt,mert bunkózik velem
2011. ápr. 12. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
hm... kutya vagy bátyó? Ez egy olyan kérdés, amit ha megválaszolsz magadnak, akkor attól fel is nőhetsz egy picit. Ha kiállsz az igazadért, attól leszel felnőtt.
2011. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!