Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ilyenek az emberek? Egy...

Mért ilyenek az emberek? Egy egész almot hogy lehet kidobni anyával együtt? Gyepire beadni?

Figyelt kérdés

[link]

Az Ő kölyke van nálam, decemberben hoztam el... most mért kell gyepire beadni a kutyát, nem egyszerűbb ivartalanítani? A kutyus amit elhoztam fél éves és ivartalanítva van.


2011. ápr. 13. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem emberek, ezek csak állatokat "tartó" lények! Akiknek nincsen se lelkük, se szívük. Ha gyerekkorában az anyja kirakta volna egy kuka mellé, valószínű kicsit átérezné a dolgokat..
2011. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is amstaffom van. ők a legjobb kutyák, sajnos megértem ha valaki nem bírja elviselni őket a legtöbb ember gyenge. de egy egész almot kidobni? akasztanám fel őket.
2011. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez még mindig a kisebbik gonoszság, de amikor erdőbe kukába dobja ki valaki a kutyáját, kölyköstül? Nekem volt olyan kutyusom akinek a mamáját vemhesen egy konténerbe dobta a gazdája! Még szerencse, hogy valaki arra járt és meghallotta a nyüszítését. Vállalta, hogy befogadja és a kölyköknek is talált helyet.
2011. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha, falhoz csapja, akkor meg azért megy a sírás. Örülj neki, hogy egyáltalán bevitte.
2011. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki falhoz csapjan szerintem ne kerüljön a szemem elé mert én meg őt baszom falhoz... utolsó te meg nézz magadba mielőtt megnyílvánulsz... idióta...
2011. ápr. 13. 20:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de rendes!,.. meg ne köszönjük neki, hogy az így is telített menhelyekhez, még pluszba hozzájárul?? Amit egy ivartalanítással és egy kis felelősségérzéssel el lehetne kerülni..
2011. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úristen hogy lehet egy kukába kidobni? Áááá milyen emberek léteznek...
2011. ápr. 13. 20:32
 8/18 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Természetesen szörnyű tett egy embertől is, sőt, az ilyet én nem nevezném még embernek sem. Egyébként nem tudsz pár információt arról, hogy most hogyan él a kutyus? Mert ha még mindig ilyen szarul, én lehet, hogy befogadnám magamhoz a kölyke mellé, biztosan jól ki is jönnének, és gazdit keresnék neki. Ezerrel hirdetném, stb. A kép alapján szép kutyus, biztos sikerülne neki szerető gazdát találni.
2011. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Váci menhelyen van de sajnos én nem tudom magamhoz venni mert 2 kutyám van és a kan kutyám aki 7 éves az elhozott kutyát is szörnyen viselte eleinte:( meg egy panellban nem lenne jó helye 3 kutyusnak:( szívesen befogadnám, de nem szeretném ha rosszul sülne el a kan miatt meg a hely miatt sem:(:/
2011. ápr. 15. 17:44
 10/18 anonim válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen valamik amik nem erdemlik meg azt h itt eljenek, (a tagra gondoltam) Augy egyszer kitudja hanyadik emeletrol valaki ledobott 3 kutyust szernecsere mi megmentettuk oket 2 tulelte, a harmadik nem :(( nagyon sokat sirattam, de a masik ketto jol lett tarottuk oket egy ideig de mivel a szuleim nem nagyon akartak oket el kellett ajandekozzuk, ezert meg mindig allati duhos vagyok rajuk -_-"
2011. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!