Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Majdnem megölik a kutyámat és...

Majdnem megölik a kutyámat és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon mérges vagyok..:@

Tegnap elvittem sétálni a két kutyámat ( 2 Akita kan)

A nagy már 3 éves a kicsi most 5 hónapos..

egy erdős helyen sétáltunk..eddig még senkivel nem találkoztunk ezen a területen. Mindig megcsodáltuk a szép tájat.. az erdei állatokat...

tegnap azonban arra lettünk figyelmesek,hogy két hatalmas, őrült kutya rohan felénk..

Egy nagy keverék és egy roti...

Olyan gyorsan történt minden,hogy már csak azt vettem észre,hogy a roti nyakra megy Cody-nak (a kicsi akita) , a másik kutya csak morgott és ugatott a nagyra, Zeusz pedig próbálta leszedni a rotit a kicsiről.. (ő is nyakra ment) a roti rámászott Zeuszra, a keverék meg neki a kicsinek..próbáltam elkapni de a kverék belém kapott.. kb 5 perc múlva a támadás elejétől számitva szaladt a két gazda, alig tudták leszedni a kutyáimról a kutyáikat. A kicsit úgy megharapdálták,hogy egyik fülét összekellett varrni, nyakánál óriási seb van:( (azonnal vittem utána az állatkórházba) , Zeusznak nem lett különösebb baja..

de tudjátok,hogy az Akiták is harcias kutyák.. és Zeusz úgy elkapta a Roti nyakát,hogy nagyon:s nem vitték a gazdái dokihoz és meghalt reggelre a kutya..

És msot a roti gazdája felakar perelni,hogy az én kutyám emgölte az övét.

Én vagyok a hibás? Én pórázon sétáltattam a két kutyámat.. a másik kettő meg rohant utánunk felé. Kicsi Codykám életvezsélyben volt:S


2011. ápr. 17. 13:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
jobbulást a kicsinek :( meg persze neked is :)
2011. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért megfordult a fejemben,hogy ezekkel az emberekkel egy helyen élsz. Nem tudom, a rotissal lehet-e emberien beszélni?

Ha lehet, akkor meg kellene próbálni megbeszélni vele, hogy természetesen sajnálod a kutyáját, de gondolkodjon el azon, hogyha nem engedi szabadon,és nem megy neki élből egy kölyök kutyának, ma is élhetne. Ha pedig lesz új kutyája, talán megtanítja nem támadni más kutyára.

Ha pedig bunkó ember, nagyon figyelj a tieidre, tényleg nehogy bosszúból bajuk essen.

2011. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Bunkó egy ember..:S de most nem csinált semmit tegnap óta..

Cody gyógyulgat..:) nem sokára hazajöhet:)

2011. ápr. 18. 13:58
 24/25 anonim ***** válasza:
:) Majd írd meg mi lett vele.
2011. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy nem írtam eddig..

Minden okés..semmi gond nincsen már..:)

Mindenki egészséges:)

2011. máj. 5. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!