Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások illetve témához...

Kutyások illetve témához értők válaszára lennék kíváncsi!? A szomszédunk a házunk falára építette kutyusának kenelét történetesen ennek a falnak a túloldalán van a 11 hós babám ágya.

Figyelt kérdés

Ez eddíg nem gond csak hogy az eb egész nap vonyít-ugat-kapar ....És már a gyerkőcöm sokszor aludni sem tud nyugodtan a kutyától..

Na most ha jól emlékszem van erre valami féle törvény hogy hogyan hová lehet kutya kenelt tenni...Vagy ez önkormányzatonként változó?

Segítsetek!!


2011. ápr. 20. 16:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nos keresgéltem én is kicsit.

Bár csak ennyit találtam esetünkben ez éppen elég lesz a kedves szomszéddal való egyezkedéshez reményeim szerint :)

De azért várom a hozzánk közelebb eső állatvédők elérhetőségét.

Illetve harcikeszeg még annyi hogy amióta észrevettük a gazda múlasztását mi folyamatosan figyeljük van-e a kutymorgónak enni és inni.....Vicces kicsit évek óta nincs háziállatunk de egy zsák táp mindíg van itthon.. :)

"Azt valamennyi ebrendelet előírja, hogy minden állattartó köteles az állat egészségügyi és közegészségügyi szabályoknak megfelelően állatát úgy tartani, hogy az mások nyugalmát ne zavarja, anyagi kárt ne okozzon, testi épséget, egészséget ne veszélyeztessen."

2011. ápr. 23. 12:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

egyenlőre ezt az egyet találtam:-(:

[link]

de szerintem ha még van energiád ezzel törődni, akkor esetleg telefon v emailen felvehetnéd a kapcsolatot, a bp-i noé állatotthonnal (elérhetősége->google), esetleg a rexxel v a herosszal. talán van ismerősök arrafelé.

a másik ami beválhat és névtelenül lehet megoldani.bár kicst furán hangozhAT.

az egyik ismerősöm mesélte h az egyik bnője ideiglenesen befogadott egy szukát a 8 kölykével. kirakta őket az udavrba egy kutyaházba. az udvar elég nagy volt és kijárt őket etetni, anyukát babusgatni, de ők a házban laktak. erre valaki a környékről felrakott a netre egy olyan hirdetést h sos help kell neki mert egy elhagyott háznál kiskutyák sirását hallja, kijöttek a rendőrök megnézni, jött egy csomó ember h ők majd jól megmentik őket...meg hoztak tápot és mindent:-).alig lehetett elmagyarázni h már meg vannak mentve...a lényeg h expressz.hu ra meg ilyen ingyenes hirdetős oldalakra fel lehet dobni. sok ember keres ott kutyát, talán megakad valakinek rajta a szeme h bajban van. itt ki sem kell derülnie h ri köptetek.

2011. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
holnap délután még keresgélek de 10 percben ennyire futotta:S
2011. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!