Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fehér Boxerem vemhes, a...

A Fehér Boxerem vemhes, a féregtelenítését a párzás előtt kellett volna elvégeznem vagy most is megtehetem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az oltásokkal és a féregtelenítés menetével. Úgy csinálsz mintha te úgy bújtál volna ki anyukád hasából, hogy a kisujjadban volt az egész kutyatenyésztés. Ne haragudj, ha megbántalak de nem leszel valami jó kutyakiképző, mert nem vagy megértő az emberekkel. Előbb kérdezni kellene, nem robbanni, mint egy bomba és leteremteni olyanokat akik kicsit kevesebb tapasztalattal rendelkeznek. Azt mondod, "hogy nem szégyen a butaság, tanulni sohasem késő." Tanulni nem csak szakkönyvekből lehet, hanem tapasztalatból, hibákból és kérdezősködésből! Még egyszer elnézést kérek ha megbántottalak, de szerintem zárjuk le itt ezt a vitát, nincs értelme. Neked van egy életed egy hivatásod amiben nagy tapasztalatod van, én pedig még tanulok, nem tenyészteni szeretnék csak adtam a kutyámnak egy esélyt, hogy egyszer fialhasson. Sokan rágták a fülem emiatt, tetszik nekik a kislány és ők is ilyet szeretnének. Ja és ne aggódj biztosítalak afelől, hogy nem kell megmentened az almot.
2009. márc. 7. 11:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt a legutolsó komment akár magadról is írhattad volna (lásd: "előbb kérdezni kellene"). :(


Legalább saját magadat ne hazudtolnád meg! Előbb felteszel egy olan kérdést, amire egy felelős ember már azelőtt tudja a választ mielőtt befedeztetné a kutyáját, atután mindekit hülyének nézve közlöd, hogy tisztában vagy féregtelenítés menetével.


Valóban lehet és kell is tanulni a saját hibáinkból, csak kár, hogy a Te tanulópénzedet egy másik érző lény fizeti meg. :(


Adtál a kutyádnak egy esélyt? Ez most vicc? Azzal adtál vona neki esélyt egy egészségeseb, nyudodtabb életre, ha előre gondolkozol és fedeztetés helyett inkább ivartalaníttatod.


Az, hogy a kutyád a "fajtastandardon kívül esik", más szóval azt jelenti, hogy tenyészés szempontjából selejt. Ettől még ugyan az a kedves, aranyos kutya marad, de fajtastandardon kívül eső kutyák ezrével vannak gazdátlanul az országban. Sajnos olyanok is, akik a "fajtastandardon belül" esnek.


Bírom, amikor valakinek megmondják, hogy mit rontott el, és rögtön átmegy támadásba. Ebből nem az jön le, hogy olyan nagyon tanulni szeretnél.

2009. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van gond, hogy megmondod, hogy mit rontottam el, hanem azon ahogy előadod ezt az egészet. Itt befejeztem, mert ez már rég vicces! Nyugodj meg szépen vegyél be két szem Andaxint és ülj le a könyved mellé tanulni! Szerintem ha te is és én is a saját dolgainkkal kezdünk el törődni jobb lesz! Ja és ha te mented meg az almom egyik egyedét előre is köszönöm.
2009. márc. 7. 12:55
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy tanultam belőle, mert így most már tisztában vagyok a féregtelenítéssel, ugyanis te is és mások is leírták nekem. Bocsi, hogy kimaradt a "most már", abból az üzimből amiből kialakult benned a meghazudtolás gondolata. Végül is valamilyen szinten hasznos volt ez a vita. Tanultam belőle sokat! Köszi!
2009. márc. 7. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!