Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szépek a kutyáim? :D

Szépek a kutyáim? :D

Figyelt kérdés

kicsi: [link]

nagy(obb):

[link]

anyjuk:

[link]

együtt:

[link]


:D


2011. ápr. 25. 22:11
 91/146 anonim ***** válasza:
48%
Na jó éjt mindenkinek, a kutyáitokat pedig légyszíves ne szaporítsátok...
2011. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/146 A kérdező kommentje:

csak 1 kérdés

Miért engem basztattok?a kérdésem volt rosz?(Szépek a kutyáim?) vagy én nemtom,de léccy akadjatok már le rólam.Tom h szerintetek meg is kellett volna szülnöm a kutyákat,meg szoptatnom,meg ki tudja még mit...NEm akarnátok olyanokra rászállni akik meg is érdemlik?Tudom nem vagyok egy szent,de azért ez túlzás...

2011. ápr. 25. 23:20
 93/146 anonim ***** válasza:
77%
Ezt már elsütöttem én korábban, gyere jobb szöveggel. Miért élek burokban amúgy? Pont, hogy ti nem tudjátok a természet törvényeit. Ott kint tőletek messze is azért születik x kis oroszlán, hogy 1-2 túlélje. Azért rak a teknős 32432432 tojást, hogy kettő túlélje. A 2 legjobb éli túl. Az ember is amikor kitenyésztette a fajtákat, csak a legjobbakat hagyta meg. Továbbra sem mondtad, hogy mit csináltak a többiekkel. Szerintem megölték őket, a nem szépeket, a nem életre valókat.
2011. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/146 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:20


Te nagyon jó fejnek tűnsz.Léccy megadnád majd az emailod és beszélnénk majd külön szobába idióták nélkül?

2011. ápr. 25. 23:24
 95/146 anonim ***** válasza:
73%

Azért téged, mert rendes fórumon nem tudják az elveiket a nagyközönség elé tárni. Ilyenkor mikor jön egy préda eléjük (te), akkor a sok bajukat mind rajtad élik ki, és rajtad próbálják bemutatni, hogy ők mekkora állatbarátok, mert arra képtelenek, hogy nagy nyilvánosság előtt ezt véghezvigyék. Egy-egy emberen demonstrálják az erejüket.

Ha ennyire harciasak úgy elküldeném őket pl. valahova vidékre hittérítő körútra.

2011. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/146 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kislány,szépek a kutyusaid.Vigyázz rájuk.Jó éjt.Szép álmokat.
2011. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/146 A kérdező kommentje:
jah,értem...
2011. ápr. 25. 23:25
 98/146 A kérdező kommentje:
neked is.megpróbálok aludni.ha mázlim lesz,a szép álom is megmarad...
2011. ápr. 25. 23:25
 99/146 anonim ***** válasza:
74%
a kutyák tényleg aranyosak. Viszont lehettetek vna körültekintőbbek is!!
2011. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/146 anonim válasza:
82%
A sok okoskodó közül melyikőtök tesz valamit azért hogy a menhelyen ne legyen ennyi kutyus? rengeteg olyan ember van aki nem ivartalanítja a kutyáját ti meg ez ellen úgysem sokat tehettek szerintem nem ezt a kislányt kéne elhordani mindennek mert született náluk két kiskutya és azmeg hogy keverék kit zavar ? azis kutya semmivel sem külömb a túltenyésztett fajtiszta kutya ! légyszíves nebántsátok ezt a gyereket.
2011. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!