Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szépek a kutyáim? :D

Szépek a kutyáim? :D

Figyelt kérdés

kicsi: [link]

nagy(obb):

[link]

anyjuk:

[link]

együtt:

[link]


:D


2011. ápr. 25. 22:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/146 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43


Igen de én egyik kommentemben sem fordulok ki magamból és hordok el mindennek egy 12 éves gyereket és nem nyalom bő nyállal a kutyák és az aberrált állatbolodok seggét

2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/146 A kérdező kommentje:
Valaki magyarázza már el h miért ilyen bunkók az emberek?ennyire unatkoznak?
2011. ápr. 25. 22:49
 53/146 anonim ***** válasza:
31%

Most mit gonoszkodtok szegénnyel? 12 évesen biztos nincs annyi zsebpénze, h elvigye ivartalanítani a kutyát, a szüleit meg nem kényszerítheti, hisz még csak egy kisgyerek!

Aranyos kutyák. És semmi baj, nincs a keverékekkel, nekem is keverékem van, és még rengeteg embernek. De ez nem azt jelenti, h akinek keverék kutyusa van az egy gonosz felelőtlen ember...

Szánalmas emberek vannak!

Kérdező nyugodj meg, és foglalkozz sokat a kutyusokkal, és szeresd őket, a bunkó válaszolókkal meg nem kell törődni!

2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/146 anonim ***** válasza:
35%

akkor most mesélek valamit:

benn voltam a házba és a kedves barátom ment el,de ajtót nyitva hagyta.a kiskutyám(épp 2 hós kaukázusi)kifutott és a kocsi alá akart bujni és ráment a lábára a barátom mert pont akkor indult el.....ennyit erröl.


kérdező:ne foglalkozz az ilyenekkel,szépek a kutyáid,légy büszke rájuk! :)

/L

2011. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/146 anonim ***** válasza:
27%

Talán az a kis rés sem kell oda..


A te szobád is tele van résekkel? Csak mert úgy látszik nálatok mindenhol vannak pont akkora rések, hogy kiférjen egy kutyus...


Amúgy meg én nem hordtam le mindennek, kulturáltan is tudom közölni a véleményemet.

2011. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/146 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őket!És a bunkó embereknek üzenem h én adok neki enni meg inni,én takarítok utánuk a kertbe,szal nem értem mi a franc bajotok van már velem!!!!!!!!!!
2011. ápr. 25. 22:51
 57/146 A kérdező kommentje:
a kutyáim nem a szobámba szarnak mert a szüleim kikészülnének!
2011. ápr. 25. 22:53
 58/146 anonim ***** válasza:
77%

Állatvédőknek szólni...

Hát ez már komolyan felháborító. Milyen elszigetelt burokban éltek ti agyatlanok? Annak idején nagyanyám vízbe fojtotta a kismacskákat, mikor sok született és csak a legszebbeket hagyta meg. Ez a kislány meg vigyáz rájuk, szereti őket, erre már állatvédőket hívnátok. Hozzátok kellene valami orvos.

2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/146 A kérdező kommentje:
vagy veszettség elleni oltás xD
2011. ápr. 25. 22:55
 60/146 anonim ***** válasza:
0%
És büszke vagy a nagymamádra? Nem gondolsz rá úgy, mint egy gyilkosra? Mert hogy az (volt).
2011. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!