Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van otthon kutyája...

Akinek van otthon kutyája kertes házban, az hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

a kutyakaka összetakarítást? hozzálehet szoktatni a kutyát ,hogy csak 1 bizonyos részre csinálja ezeket a dolgokat ?

mondjuk ha egy részre ilyen kutyaalmot helyez az ember akkor odamegy a kutya üríteni?:)


2011. ápr. 26. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem megy oda.Meg lehet tanítani,de kutya függő.Nekem egyikkel sikerül,másikkal nem.Van amelyik magától is tudja,és egy helyre pakol,de ez a ritkább.
2011. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én másnaponta összeszedem lombseprűvel. Egyébként nagyjából egy területre kakilnak, de volt már rá példa, hogy a kert másik végében is találtam kakit.
2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fog odamenni, az egész kertet alomnak fogja tekinteni.

Ha folyton ott van mellette és dícséred, ha jó helyre csinálja, akkor talán meg lehet tanítani.

Az én kutyám például a kertnek nagyjából a 2/3-át használja. Ha gyakrabban összeszedném, nem használna ekkora részt, de csak így van időm. Olyankor végigmegyek a lapáttal aztán pár nap múlva kezdhetem elölről.

2011. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én kutyám teljesen magától szokott meg egy helyet, ahova mindig kakil. És tök jó mert olyan helyet választott, ahol egyáltalán nincs útban a cucc:P
2011. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az én kutyám is magától egy helyre kakil. Bár kiskorában pórázzal vittem ki, meg most is legtöbbször, de csak arra a helyre megy kakilni. Úgyhogy nem kell a kert többi részében keresgélni. Mondjuk ő benti kutya.
2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy Dobermannom van és ő kiskorába a lépcsőre is meg a kapu elé is csinált de utána magától ment mindig a kertbe és azóta oda szokott. Pár hónapos volt.
2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2011. ápr. 26. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy van egy kennelje (ami nagyobb,mint a kertünk) és minden nap 4-er viszem sétálni szóval nem kell felszednem semmit se utána..Pici korától kezdve így csináljuk.
2011. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Nálam ennyire konkrétan nincs kijelölve a hely,van egy kb 5m2 -es földes, felgereblyézett terület, itt végezheti a dolgát.Kiskorában zártuk és reggel erre a területre vezettem, ott kellett lenni vele jó pár hétig, mire megtanulta a szabályt.:D Ezután már nem okozott gondot, nyugodtan kiengedhettem a füves udvarra, talán két-három alkalommal kellett rászólni.Ma már az inkább gond, hogy ahol lehetne ott sem végzi el a dolgát, inkább kivárja, amíg hazaérünk. Persze azért ennek is van előnye, főleg ha az utcán sétáltatom, bár ez ritka, inkább a szabadba megyünk.
2011. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két kutyánk van az egyik nagytestű,a másik pici. A kertben lb 3-4 helyre kakilnak. A párom reggel-este megy,és lapátolja össze a kupacokat. Nálunk így nincs gond :)
2011. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!