Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már vlk-nek törpe spicc-e...

Macsek99 kérdése:

Volt már vlk-nek törpe spicc-e? Ha igen írjatok róla vlm-t

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom h talán törpe spicc lehetne a köv. kutyám...azt mondják hogy ne mert picit nehéz vele bánni.Igaz ez?
2011. ápr. 26. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársamnak 3 is van. Ők nagyon aranyosak, viszont az egyik, ő olyan, hogy azt védi, akinek éppen az ölében ül. De tényleg, ha az én ölemben ült, és barátnőm meg akarta simogatni, akkor morgott rá. Ha barátnőm fogta és én akartam simogatni akkor meg rám:D


Lehet velük bánni, ők hárommal elbírnak, nincs velük gond semmi, nagyon édesek.

2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
de amúgy azt hiszem össz-vissz Mo-on 3 tenyésztő van
2011. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..ha mindenki beleegyezik akk olyan kutyám lesz.tenyésztőt meg találunk(vlhogy)
2011. ápr. 26. 19:21
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekünk törpe spiccünk van, nagyon aranyos kutya, csak igazából elég bolond szegényke... Meg hiperaktív.
2011. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hát, akkor sok sikert és sok örömöt hozzá:) Édes, és vicces kis dögök. Amúgy nekem Kis Spiccem volt kettő is. Velük sem volt semmi probléma
2011. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Előre is bocs az Off-ért .

De kedves kérdező nem ér annyit neked a kutya (téma) hogy végigírj egy szót ? Most ebből a kérdésből mit értene egy öregebb , idősebb ember? - "Volt már vlk-nek törpe spicc-e? Ha igen írjatok róla vlm-t"

És bocsi az Off-ért .

2011. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!


tipikusan szeretni való és kényeztethető kutya, viszont könnyű elkapatni. Ravasz, és a maga módján sunyi is, és nem csak külsőleg hasonlít egy sarki rókához :)). (fehér szuka törpespicc) Igazi kis elkényeztetett hercegnő, állandóan tisztálkodik, még arra is vigyáz, nehogy leegye magát.

Amúgy minden kutyának szüksége van nevelésre, ne vegyen le a lábadról a kis sunyi szeme!

2011. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
tenyésztőtől akarsz ? mert azt tudnod kell hogy nagyon drágák a törpespiccek... a pomerániai az 2000 eurónál kezdődik...
2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
MENNYIII? amúgy nem tenyésztőtől akarok.
2011. ápr. 26. 20:06
 10/23 anonim ***** válasza:

igen sajnos annyi... egyébként nem árt tisztába lenni a fajtákkal ..mármint tudni kell hogy a Törpe,Közép, Kis-,és Spitzek között hatalmas különbség van.

Te azt írtad törpe spitz.Egy fajtiszta törpespitz jó esetben is több mint 200.000 forint.(és tegyük hozzá hogy akkor az elég silány "minőségű") én pomerániait [link] fontolgattam de aztán mikor több tenyészettel is beszéltem ...hát 1-4000 Euro között mozog az ára ...úgyhogy letettem róla.

ha csak azt írtad hogy törpe és egyébként ilyesmire gondoltál [link] azt szerintem olcsón megúszhatod ...főleg ha nem törzskönyves :)

remélem tudtam segíteni valamit :)

2011. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!