Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már vlk-nek törpe spicc-e...

Macsek99 kérdése:

Volt már vlk-nek törpe spicc-e? Ha igen írjatok róla vlm-t

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom h talán törpe spicc lehetne a köv. kutyám...azt mondják hogy ne mert picit nehéz vele bánni.Igaz ez?
2011. ápr. 26. 18:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
:D Aranyos vagy, de könyvből nem lehet megtanulni kutyát nevelni. Erre szerintem majd te is rá fogsz jönni. A könyv arra jó, hogy ha valakinek van tapasztalata, akkor kaphat esetleg jó ötleteket. De az élet egy kicsit másképp szokott működni, mint egy könyv. Inkább kutyaiskolát javaslok.
2011. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
heh...igen tényleg..szlovákia :D...de most viccet félretéve tényleg komolyan beszéltem :)
2011. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Majd megtudom h honnan lesz am nem kell húú de gazdagnak lennem mert az egyik ismerősünk állatorvos szal picit kevesebbet kell fizetnünk...és sztem ha foglalkozok a kutyussal és odafigyelek rá akk ritkán fog keleni orvoshoz vinnem.
2011. ápr. 30. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!