Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Szeretném ha minél...

Eliza97 kérdése:

Fontos! Szeretném ha minél többen válaszoltnátok. Mert nem tudom hogy milyen kutya lenne nekem jó (? )

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani jó kutyafajtákat ami:

-nem túl drága

-kis vagy középtermetű

-panelban tartható

-rövidszőrű

-játékos,könnyen tanítható,gyerekekkel emberekkel és más kutyákkal barátságos.

kb ennyi


2011. ápr. 27. 07:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Talán egy olyan menhelyen kéne körbenézni ahol ismerik a kutyákat és tudnak neked ajánlani. Ahova én járok onnan kapásból 3at tudnék javasolni.

[link]

2011. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Labrador
2011. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ühümm.. az 50 kilós, örülten vedlős, hiperaktív labrador a legideálisabb panelkutya.

Nooooormális?

2011. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a menhelyi? Ha csak hobbira kell, tökéletesen megfelel, ugyanolyan szerethető kis jószágok mint a tenyészőtől vettek, és megérdemelnének egy jó gazdit már végre a sok szenvedés után. Mond el a szempontjaidat a gondozóknak és ők tudnak neked kutyust ajánlani! Az olcsó kutyának az lesz a vége, hogy veszel egyet szaporítótól és nem fogja megérni az 1éves kort se, az olcsóbb kutya a legdrágább! Vagy 80ezer feletti árért veszel kutyát IGAZI tenyésztőtől, vagy egy kis menhelyi is megteszi.
2011. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!