Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőtöl hogy lehet...

Tenyésztőtöl hogy lehet kutyát venni? Tudom hülye a kérdés de már egyszer megszívtam szaporítós kutyával persze akkor még nem érdekelt a kettő közti külömbség

Figyelt kérdés
de ez hogy megy? oda megyek és meg is kapom vagy várni kell ?
2011. ápr. 27. 20:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De akkor honnan tudom mennyit gyűjtsek azért én sem tudok 150-200 ezer ft-t a farzsebemből
2011. ápr. 28. 20:51
 12/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan kérdezd meg az árat. Engem pl soha nemzavar ha valaki megkérdezi...honnan tudná mennyibe kerül ha nem teszi?
2011. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én is egyből rákérdeztem az árára, mivel tényleg nem mindegy. Sok sok hónapon át gyűjtögettem, tudni akartam, hogy kell-e még.

Volt amelyik tenyésztő megírta konkrétan, volt amelyik csak -tól -ig határt, volt aki nem válaszolt, hanem mondta, hogy majd a kölykök minőségétől függ.

Nyugodtan kérdezz rá.

2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ha nem mondja meg? Akkor mit csináljak? Amúgy miért írtátok hogy ne kérdezzem meg?
2011. ápr. 29. 01:12
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

meg fogja mondani.

Azért írták mert ez egy kellemetlen téma sokan felhívják a tenyésztőt első kérdés: Mennyibe kerül?

Mást nem is kérdeznek és ha megtudják az árat az esetek egy részében (velem is volt más ilyen ) elküldenek a francba és rám csapják a telefont. Már összes felmenőm volt szidva sőt a kutya is... szóval ez kellemetlen na..

2011. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért ne kérdezz rá rögtön! Nem azt mondtam, hogy ne kérdezd meg, csak amikor a kutyát a kezedbe nyomják és várják, hogy fizess. De ne úgy kezdd, hogy jó napot, xy vagyok, kutyát szeretnék venni a kenneljéből, mennyibe kerül?

Mert akkor valószínűleg (nem biztos) rád vágják a telefont.

Kérdezősködj, mutatkozz be(körülmények, tapasztalat stb), és ha szimpatikus, akkor kérdezd meg az árat.

2011. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
És ha nagyobb testű kutyát szeretnék panelba akkor is odaadja vagy esetleg még nincs elég pénzem és kell még gyűjtenem akkor meg nem adja oda?
2011. ápr. 30. 17:31
 18/18 anonim ***** válasza:

nyugodtan kérdezed meg az árat. Ha nem bunkó módon teszed akkor semmi gondja nem lesz vele.

Viszont ha tényleg nagytestűt szeretnél panelba akkor viszont lehet...

2011. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!