Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ANGOL COCKER SPÁNIEL...

Az ANGOL COCKER SPÁNIEL kutyámban találtam egy KULLANCSOT. Lett valami baja? (A többi lent)!

Figyelt kérdés
Ahogy írtam az Angol Cocker Spániel kutyámban találtam egy fehéres színű kullancsot. De nem lehet rajta semmi változást észrevenni.! Ugyanúgy eszik, iszik, és ugyan olyan játékos és eleven, játszik a többi kutyával stb.. ! Szerintetek lett valami baja?
2011. ápr. 28. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha lesz akkor pár nap múlva.

Ha látod, hogy bágyadt, nem eszik, nem játszik, akkor futás a dokihoz

2011. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha ilyen kullancsos helyen laktok, és van esély csípésekre, akkor oltasd be.
2011. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak most fogja meg kapni a 3. oltását, és utána oltatom be kullancs csípések ellen.
2011. ápr. 28. 15:09
 4/9 A kérdező kommentje:
És köszi a tanácsot!
2011. ápr. 28. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Oltás kullancs ellen csak Lyme-ra van. babesia ellen csak a spot on, fújás, stb véd. Már rég rajta kellene legyen valamelyik a kutyádon.
2011. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még csak most kaptam a kutyusomat! De hamarosan rajta lesz valamelyik.
2011. ápr. 28. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A szomorú helyzet az,hogy erősen kullancsfertőzött helyen egyik sem használ.
2011. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lány Spániel kutyusom már megkapta. De ő csak jövő héten fogja, mert szabadságon van az állatorvos!
2011. ápr. 28. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is van cocker spanim és volt már benne kullancs olyankor nem eszek nem iszik és nem játszik csak ül el is vittük a dokihoz.
2011. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!