Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek elveszett valaha is a...

Akinek elveszett valaha is a kutyája, ahoz visszakerült a kutyus?

Figyelt kérdés
milyen fajta veszett el?ha elveszett mennyi idő után találtatok rá? és hogyan próbáltátok keresni? újság, plakát vagy valami egyéb?
2011. ápr. 28. 15:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem volt egy amstaff kutyám, amit az udvarból loptak el.Gyönyörű nőstény kutyus volt.Hirdettem tévében, újságban, minden hol, ahol lehetett.De fél évig semmi.Aztán fél év múlva egyszer csak ott volt az udvarban, tele sebekkel, félholt állapotban.Azonnal vittem orvoshoz, de sajnos el kellett altatni, mert nagyon szenvedett.Aztán kiderült, hogy harcoltatták!Azóta sem tudjuk ki tette ezt vele, de ha megtudnám, biztosan megölném.De kívánom neked, hogy megtaláld a kutyusod! :)
2011. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem az ivartalanított törpe pinchaer kutyám a drót kerítésen mászott át egy időben,most már kellett csinálnunk villanypásztort!:( mikor kiengedem az udvarra akkor rárakom a nyakorvét amin van biléta,chip is van a kutyában!
2011. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!