Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sikerült az első...

Hogyan sikerült az első nyomkövetésetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 17:09
1 2 3 4
 31/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
Éppen ez az úgy kellene csinálnia, hogy amint egy tárgyat bejelez, utána a kaja és így tovább.
2011. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy célravezető lenne. A nyomtartás rovására mehet.Ha nem erősíted meg a nyomot, hajlamos lehet felemelt orral menni, tárgyat légszimattal megkeresni.

Minden kutya más. Nem lehet egy klisét egyikre sem ráhúzni.

2011. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én nem egy nyomkövetést csináltam már és másokat sem egyszer láttam, de kaját a nyomra senki nem tett le nyomnak.

Olyan már volt,hogy nyers húsdarabot végig húznak a nyomon a szag végett, és a nyom végén kap jutalom falatot.

Vagy van aki a nyomlerakás végén vizet tesz le a kutyának egy tálba. Van aki a kutyája vacsoráját teszi le a nyom végén.

De a nyomon mindig tárgy van.

2011. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Veresnykutyának "készül" , aztán majd kiderül hogy milyen lesz , most jó dolgokat mutat.A tárgyjelzést még nem rakjuk bele a nyömkövetésbe , csak ha már a nyomon jól végigmegy (töréssel is).A kaja meg azért is jó , mert megszereti a nyomkövetést hiszen csak jutalmat kap rajta , és minél jobban megy neki annál kevesebb lesz a kaja a nyomon.

Mi így tanítjuk a kutyáknak a nyomkövetést és be is vált , pár kutyának már van vizsgája és van amelyik kutyával versenyeznek is , és jó eredményeket érnek el.De mint ahogy már íta valaki sok fajta módszer van ami jól beválik.

2011. máj. 5. 20:02
 36/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
Azért azt javasolnám, ha már lerakod a kaját akkor egy tárgy tetejére tegyed,pl egy rongy darab, hogy a tárgyat is megismerje a kutya.
2011. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Mért osztják az észt a hozzá nem értők?
2011. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

ma 16:41

Hallgatunk.............Szeretek tanulni.

2011. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit pattogsz , sztem nem osztja az észt senki sem csupán leírtuk ki hogyan tanítja a nyomkövetést.Ha annyira okos vagy , mond meg hogyan tanítsuk ?
2011. máj. 7. 00:07
 40/40 anonim ***** válasza:

Nem árulja el...

Nem akar ellenfelet a az FH VB-re:))

2011. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!