Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítani fogják a...

Ivartalanítani fogják a kiskutyám, kell félnem valamitől ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt mondják páran hogy a fiú kutya nyugodtabb lesz lehet a lány kutya meg agresszívabb és hogy teljesen elveszti a személyiségét, nem fog játszani, kaját fog követelni és elhízik meg minden, és eléggé félek hogy ez megtörténik.
2011. máj. 1. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy kéne ettől félned!:)
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne félj, ezek mesék.

Az egyetlen amiigaz, hogy ha fiú és hízásra hajlamos, akkor figyelni kell kajájával. De ez ivaros kutyára is igaz.

2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj igen, még egy dolgot akartam kérdezni de elfelejtettem, de ehhez kapcsolódik hogy ha őt kiivartalanítják akkor a tüzelés időszakában attól még össze fognak vele kapni a másik kutyák mint eddig, vagy a szagát is elveszti és nem tekintik ellenfélnek vagy nem tudom hogy fogalmazzam jobban meg...
2011. máj. 1. 11:19
 4/6 zsopega ***** válasza:
Az én kutyámat március elején ivartalanították. Én is féltem, féltettem, de szerencsére nem változott. Ugyanolyan játékos maradt (9 hónapos), nem is hízik, bár jobban figyelek a nasikra. Talán kicsit érzékenyebb lett, többet "beszél", örömében, ha a családtagok hazaérnek egész panaszáradatot ad elő. De ez nagyon kedves. Ne félj a műtéttől, az alaptermészete nem fog megváltozni.
2011. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem fogja keresni a tüzelő szukákat. Verekedés abból adódik, ha két kan kutya küzd a tüzelő szukáért. Ivartalanítás után, kutyád már ebben nem lesz ellenfél a többi kannak... Személyisége csak annyiban változik, nyugodtabb lesz nem csavarog... de semmi másban nem befolyásolja, ugyan úgy játszik, szaladgál stb...egyedül a hízásra lesz hajlamosabb. üdv.
2011. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 panettone ***** válasza:

Hosszútávon az ivartalanítással csak nyer a kutyád, az ivartalanított kutyáknak kicsit tényleg assúbb az anyagcseréje és ezért kicsit hajlamosabb a hízásra kicsit több séta vagy játék elég neki hogy ne hízzon.

Az alaptermészete nem változik meg de a tüzelés időszakában észrevehetően nyugis marad, nem száll versenybe a többiekkel.

Jó ötlet volt, gyorsan túl lesztek rajta.

2011. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!