Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek milyen fajtájú kutyák...

Ezek milyen fajtájú kutyák szerintetek? A szülőkre is kíváncsi lennék!?

Figyelt kérdés

[link]


Szép staffordshire terrierekről kerestem képet a googleban, és akkor találtam a hirdetést.


2011. máj. 1. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha félreérthető voltam. Egyáltalán nem úgy gondolom, hogy a keverék kutyák kevesebbek lennének a fajtatisztáknál, csupán azt mondtam, hogy ne fizessen keverék kutyáért, hanem inkább menhelyről hozzon ki egyet ingyen.

A Bandog nem fajtatiszta kutya, hanem keverék, ezért pénz elkérni közel sem etikus dolog.

2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A MENHELYI KUTYÁÉRT IS KELL FIZETNI!!!

A keverékért is lehet pénzt kérni,merthogy etetés-oltás-chip,féregtelenítés, stb...

2011. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csak hogy ebben a hirdetésben szó sincs oltásról, chipről, féregtelenítésről, minőségi táplálásról, szóval ezek nagy valószínűséggel nincsenek is meg.

Ez egy mocskos szaporító, nem kell pénzelni.

2011. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mivel elharapózott a veszekedés a kérdésem miatt, még egyszer leírom, mit szeretnék:


a kan fajtájára vagyok kíváncsi.


Nem kell kutya, mert van egy mudim.

Nem veszek kutyát.

A bandog nem fajta! Az egy keverék.

És nem támogatok semmilyen szaporítót.


Aki írta, hogy szerinte boxer, annak köszönöm!

2011. máj. 4. 12:56
 15/17 A kérdező kommentje:
*Theia válaszát is köszönöm!
2011. máj. 4. 19:24
 16/17 anonim ***** válasza:
A bandog is ugyanolyan fajta mint a többi.
2011. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már ugyanolyan? Ez egy nem elismert fajta, magyarán keverék. A kutyák nem törzskönyvezhetőek, szóval nem lehet nyomon követni a vérvonalakat.

Amíg össze-vissza kereszteznek mindenféle őrző-védő fajtát Bandog név alatt, addig soha nem lesz önálló fajta.

2011. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!