Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mancsa eléggé ki van...

A kutyám mancsa eléggé ki van repedezve, főleg a 2 mellső lába. Nem sántít, de engem mégis "zavar". Félek, hogy tovább reped. Szoktam kenni krémmel, de igazából nem nagyon veszek észre sok változást. Hogyan javíthatnék ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 11:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Értem.:)Nekem is szuka (malinois) kutyám van,de ha rászólok,akkor ő is abbahagyja(többnyire:D).

Én is szoktam várni pár percet,amég felszívódik a krém.

Nekem is szerencsém van ,mert szeret "elbíbelődni" a különböző csontokkal.:D

2011. máj. 4. 10:49
 12/22 nory0722 ***** válasza:
És a ropit próbáltad már? Olcsó,és jó,mert leköti a kutyát egy ideig és a fogát is tisztítja. Marhabőrből készül,olyan,mint a rágócsontok,csak ez egy kis vékony ropi,darabra lehet kapni. Próbáld ki,jó nagyon.
2011. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 nory0722 ***** válasza:
Egyébként a malinois és a belga juhász között van különbség? Nem ismerem ezt a fajtát,nekem eddig csak kaukázusim,németjuhász-roti keverékeim voltam,meg most egy beagle és egy isten tudja milyen utcamix:) de nagyon édes,szeretem ugyan úgy,mint a másikat:)
2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

A ropit még nem próbáltam,de majd arra is lesz lehetőség .:D


Igen,a Belga Juhászkutyák "csoportjába" tartozik.

-Groenendael

-Laekenois

-Malinois

-Tervueren.

Eléggé mozgékony és munkamániás kutyák,és nagyon emberközpontúak,de ő megvan kint is (persze már kölyök korától így lett szoktatva).

De amikor kimegyünk hozzá,hát akkor kitörő örömmel üdvözöl bennünket.:D

2011. máj. 4. 11:42
 15/22 nory0722 ***** válasza:
Így már világos:) És miért pont ezt a fajtát választottad?
2011. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hát,megfogtak a külső és belső tulajdonságai egyaránt.

Rendkívül jó házörző,ez miatt is pozitív,és majd szeretném különböző vizsgákra is vinni,meg "sportolok" is vele,tanítgatom.

Szeretek vele foglalkozni.

Bár elég temperamentumos kutya,és nagyon domináns is egyben.

2011. máj. 5. 21:22
 17/22 nory0722 ***** válasza:
Nekem pont azért tetszett meg a beagle,mert épp jó termetű,jó jelzőkutya és örök kölyök:) Csak azt akkor még nem tudtam,hogy ennyire makacs,okos és mindig talál kiskaput:) Hallottam,hogy nehéz tanítani,de nem gondoltam,hogy ez alatt azt értik,hogy ha valamit nem akar megcsinálni,akkor kaján kívül mással nem lehet rávenni,hogy megcsinálja:) De nagyon szeretem,tetszik a fajta,pont azért,mert olyan,mint én:) makacs,örök gyerek,erős jellem és amit akar,azt eléri(bár nálunk az enyém az utolsó szó,mivel én még nála is akaratosabb és kitartóbb vagyok) :)
2011. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Értem.:)

Az a fontos ,hogy szeresd ,és akkor nincs semmi gubanc:):)


És a másik kutyus ,hogyan került hozzád?:)

2011. máj. 6. 14:53
 19/22 nory0722 ***** válasza:
Bátyám tavaly nyáron talált 3 fél éves kölyköt,nem vették be őket a menhelyen,nekünk meg már egy éve meghalt a másik kutyánk. 2-t elajándékoztunk,a szuka meg nem kellett senkinek,így úgy döntöttünk,hogy nálunk lesz a legjobb helye:) Kiivartalaníttattuk,és már lassan egy éve nálunk van:) A legjobb kutyus,tényleg:)) mindent megrág,de nagyon hálás kis dög:) szerencsére nem beteges,minden oltást megkapott,és szép,egészségen,bár még mindig sovány,de a doki azt mondta,hogy ez azért van,mert fél évig szinte semmit nem evett:( ígya kannak is van társasága,mindkettőt egyformán nagyon szeretjük:)
2011. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Értem:)

Akkor szerencsések voltak a tesóival együtt (jókor voltak jó helyen ).

Biztosan nagyon kis hálás.:))

2011. máj. 6. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!