Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya kivel alszik?

Egy kutya kivel alszik?

Figyelt kérdés
Azzal akit legjobban szeret vagy azzal akit falkavezérnek tekint?Az én kutyám 2 emberrel alszik a családban,ha egyikőnk sincs itthon akkor inkább egyedül alszik,de kettőnk között is megvan a sorrend,tehát ha mindkettőnk itthon van mindig ugyanazzal alszik,ha akivel elsősorban alszik nincs otthon akkor pedig mindig a 2.-al.(egyébként 5en vagyunk összesen)Sehonnan sincs kitiltva,mindenhova bemehet és mindenhol alhatna.
2011. máj. 3. 11:54
1 2
 1/13 Toto652_89 ***** válasza:
7%
Kutyáról van szó, vagy csak egy szobacirkálóról?
2011. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk mindenkit szeretnek, de együtt alszanak a kertben. ott a helyük...
2011. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kutyáról,de nem ez volt a kérdés,és nem is az hogy hol lenne a helyük,az érdekel hogy ebben az esetben mi alapján dönti el hogy hol alszik?
2011. máj. 3. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Azzal akihez a legjobban ragaszkodik.
2011. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nálunk mindenkivel jól el van a kutya,de ha este lefekszünk ,akkor hozzám bújva alszik el,nagyon ritka,amikor a párommal akar aludni!


lehet ez azért,mert én többet foglalkozom vele,mint a párom! én sétáltatom,én adok neki enni,én játszom vele,együtt megyünk mindenhova!

az esti sétákhoz a párom is bekapcsolódik,rá is ugyanúgy hallgat,mint rám! de ha bármi rosszat vagy jót csinál tudja,h én dicsérem vagy szidom le!!!

2011. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egy kutya aludjon a helyén, esetleg a többi kutyával együtt a helyükön. Emberrel való alvást nem díjazom, mert aludjon egy ember az emberrel, ahogy a lakásban tartást se, de ez csak az én véleményem.
2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
én biztosan nem aludnék kutyával,amelyiket az utcán sétáltatod,ahova odaköpködnek,meg pisilnek...szobacica más,az alhat velem...félre ne értsetek állatbolond vagyok,van kutyánk is,de nálam az már nem férne bele,meg mókás lenne ha a kopónk befeküdne mellénk,szerintem letúrna minket az ágyról :)
2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig az én lábamhoz bújuk. Szerintem azért, mert én nem lököm le az ágyról... :)
2011. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Toto652_89 ***** válasza:
0%

Csak azért kérdeztem vissza, mert egy KUTYA mondjuk ott kezdődik, hogy Golden Retriever... egy ekkora állat meg furcsán néz ki az ember ágyában...

A pincsi, csivava és társai már elférnek az ágyban, igaz, páros lábbal rúgnám ki onnan...


A nagy kutya minden bizonnyal falkavezérnek tart, és olyankor NEM mer a területedre merészkedni... kivéve ha megengeded neki... viszont innentől már gyengül benne az érzés, hogy ki is a főnök.

Vigyázni kell, mert a végén majd neki áll feljebb...


Kis "kutya" esetében... mivel kutyának már nem nevezhető így ezek valszeg máshogy is "működnek"...

2011. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azért,mert ta csak a nagyobb testű kutyát nevezed kutyának,attól még lehet a kisebb kutyákba több érzés szorult,mint beléd!!!

mi nem tettünk külömbséget kicsi és nagy kutya között,de te csak azért is megtetted!

minden ember és minden kutya más!

2011. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!