Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás fialás után?

Kutyasétáltatás fialás után?

Figyelt kérdés
Fialás után mennyi idővel lehet elvinni sétálnia kutyát?
2011. máj. 5. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha panellakásban laksz, akkor amint lehet, hiszen muszáj elvégeznie a dolgát, és megmozgatni az izmait. Ha kertes házban laksz, akkor szerintem az első pár hétben az is bőven elég, ha csak kiengeded az udvarra. Ilyenkor nincs szüksége utcai sétára, főleg nem, hogy idegen kutyákkal találkozzon, és hazavigyen valami bacit a kicsiknek. Szóval ha panelos, akkor minden nap, többször, hiszen létszükséglet. Ha kertes házatok van, akkor pedig inkább csak az udvarra engedd ki. Ha mégis vinnéd az utcára, akkor ne érintkezzen más kutyákkal. Kutyafuttatóba pedig semmiképp se vidd. ;)
2011. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ha pedig kiviszed az utcára, hazamenetelkor érdemes egy fertőtlenítős láb-és cicimosás. Csak öblítsd is le jól, nehogy azt szopják le a picik.
2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat

Amúgy kertes házban lakok csak úgy gondoltam h nemárt neki még egy kis testmozgás

2011. máj. 5. 17:18
 4/4 Akiteki ***** válasza:
3-4 hétig el sem akar menni a kicsik mellől. Az enyémeket még a kertbe is alig tudom kizavarni.
2011. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!