Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy Argentín dog?

Rottweiler vagy Argentín dog?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
argentin dogot csak tenyészetből, mert nagyrészük, süket, súkyos allergiás (haver szaporítótól vásárolt kutyája pl...)
2011. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akármelyik fajta, csak tenyésztőtől.

Amúgy szerintem dog :))

2011. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen persze az alap, hogy tenyészttőtl, vagy fajtamenttőktől.szerintem olvasd el a fajtaleírésban h milyen a jellemük és azerint válassz.

nekem az alapján inkább a roti tetszik, de külsőre meg a dog.

ugyhogy én rotit vennék.

2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most van egy erdélyi kopóm és ő vadászkutya mint a dog. szerintem egész más igényeik vannak mint egy örző-védő fajtának. ha lehetett volna azt választottam volna. az hozzám jobban illik. de a roti is egygazdás, ez tetszik az enyémben is.
2011. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egyedül az életmódodtól függ és attól, mennyi időt és engergiát szánsz a kutyádra, meg hogy mit vársz tőle.

Gondolom, neked elsősorban a kinézet a fontos, meg hogy melyik kezelhető könnyebben, vagy melyik "félelmetesebb"...

2011. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Utolsó: Szia! Nem félelmetességre mérem a dolgot nem divatkutyát akarok csinálni belőle:) Csak most pusztult el öregsége miatt a rotink és megtetszett az argentín dog is bár az a fajta hevesebb temperamentumú csak egy kis közvélemény kutatást végeztem.
2011. máj. 8. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet hogy más másként van vele és hiba magamból kiindulni.

De a kutya nekem jóbarát, családtag -- ezért nem más véleménye alapján választok.

Sőt, volt, hogy a kutya választott engem.

Sosem azt néztem, hogy melyik tetszik, hanem hogy melyiknek van nagyobb szüksége segítségre.

2011. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szépek nagyon az argentin dogok, csak baromi nagy az esélye, hogy süketet v súlyos allergiásat fogsz ki.

Azzal meg semmi gond nincs ha a küllemét is figyelembe veszed a választásnál...

Rotim még nem volt, egy argentinnal mindennapi kapcsban vagyok és nekem nem kéne. Iszpnyat kemény eset és még kényes is.

2011. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Argentín dog.A legfontosabb hogy jó tenyésztőtől vedd meg a kölyköt!
2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!