Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy Argentin dog?

Rottweiler vagy Argentin dog?

Figyelt kérdés
Melyik kutyának mik az erényei? Melyik taníthatóbb? Esztétikailag ti melyikre szavaztok?
2011. jún. 14. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

esztétikailag argentin dog, szerintem ő szebb, de ő betegesebb. sok allergiás meg süket.

a roti lomhább, de igazi őrző-védő, a dogo meg vadász.

a rotinak már nem lehet vágni a farkát, így szerintem kicsit elvesztette a jellegét, de a dognak sokszor vágják a fülét, és ugye a fülvágást nehezebb jól kezelni mint a farokvágást.

én a dogot választanám, de csak nagyon rendes kennelből, szűrve, garanciával.

2011. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Argentin dog sokkal szebb,imádom őket
2011. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

külsőre nekem az argentin dog tetszik, dehát ahogy irták is azért ebbe az esetben sem mindegy. mással jár egy vadász meg egy őrzővédő kutya is. melyik passzol jobban hozzád?

argentin dogot csak tenyésztőtől, szűrtet. betegesek.szomszéd haver szaporítótól vette és bár nem süket, de mindere allergiás, állandóan betörik a körme. sokba kerül. sokszorosát ráköltötték már azóa...

2011. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!