Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feltem a kutyankat? A tobbi lent.

Feltem a kutyankat? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szoval...

Van egy kutyank,akit mindenki szeret. Es a kutya es apukam nagyon osszenottek. Altalaban o viszi ki, es nagyon "tart hozza". Apukam elment(munka) es par honapig tavol lesz. Ez a masodik nap, es a kutyus rosszul viseli. Feltem ot, valaki ilyet irt az egyik kerdesemre(csak az allatok kategoria,viszont nem ilyen jellegu kerdes),hogy "nagyon hianyolta a ferjem,es par honapra ra,ahogy elment meghalt"

nem epp igy volt,de ez az ertelme.

En nem szeretem igy latni. :(

Mennyi ido alatt felejti el?


2011. máj. 5. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha :)De majd idővel hozzá szokik. Nem kell félteni, ez olyan dolog, mint mikor elveszítik az anyukájukat. Bár az én egyik kutyám az nagyon örült hogy megszabadulhatott onnan, pedig nagyon jó helyről volt :|
2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát elfelejteni sztem nem fogja.. próbálj meg vele foglalkozni, játszani stb. hogy ne érezze magát egyedül.
2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele minnél többet: hatalmas séták, kirándulások utána játék, etetés...ez pótolhatja a hiányérzetét de a gazdit nem fogja elfelejteni, ha szükségleteinek megfelelően foglalkozol vele és felnézhet rád elfogadhat téged is társának
2011. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!