Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoba kutyát szeretnék venni...

Szoba kutyát szeretnék venni milyet tudtok javasolni? Kicsi gyermek van a családba! Árba ugy 20-25 ezer között

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
uszkár, kiváló családi kutya, imádja a gyerekeket.
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyi édes kistesű kutyus várja a gazdiját menhelyen, miért nem mentesz meg onnan egy életet? Egy végtelenül hálás, igényeidnek megfelelő kutyust kaptál egészen biztosan. Ők már jó eséllyel oltottak, szobatiszták, esetleg ivartalanítottak is és már teljesen kiismerték őket a menhelyen dolgozók, így nem zsákbamacskát vennétek magatokhoz. Nem éri meg olcsón (20-30 ezer forintért) "fajtatiszta"(ának mondott) kiskutyát venni, mert ezek jó eséllyel idegrendszeri problémákkal küszködnek és egy ilyen kutya kisgyerekek mellé nem való.

Itt van pár örökbefogadható kutyus, de ha elmondod, hol laksz, akkor a lakóhelyedhez közel is találnánk:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Még mindig a cavaliert javaslom kis gyerek mellé.Semmi agresszió,vagy dominenciára való hajlam nincs bennük.De normális helyről elég drága.Kérdezz tenyésztőket,hátha van szín vagy foghibás kiskutya olcsóbban.Amúgy még pár kutya menhelyről: [link]
2011. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A Tücsök nevű kutyát nézd meg,csodájára járnának.Egy tündéri kis akármi.Szerintem az apja macska volt.:D
2011. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
[link] TÜCSÖK
2011. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen 20ezerért képzeld el nem 100ezerért!!!!!!!!!!!! Én a havanesemet vettem annyiért törzskönyves képzeld el! A törzskönyvét mi váltottuk ki miután elhoztuk! Persze már ha már nem ökörára van az már hibás Hát képzeld el hogy a világon semmi baja nincs! Ja és miután belekötnél nem is lesz!!!!
2011. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te az oltási könyvet kevered a törzskönyvvel... Ugyanis törzskönyvet csak a tenyésztő válthatja ki a egész alomra. Légyszíves ne irkálj baromságokat.
2011. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem írkálok baromságokat, hülye sem vagyok. Tudom mi a különbség az oltási és a törzskönyv között és mellesleg nemcsak tenyésztő válthatja ki nézz utána....
2011. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Bárki kiválthatja,akinél ott van a szülők tk-másolata,egyéb kötelező papírjai,pl:tenyészszemléről,szűrésekről,fed igazolás,alombejelentő stb.De ki az a tenyésztő aki ezeket kiadja a kezéből?
2011. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még kihagytam olyanokat mint a tagság igazolása,kennelneve is csak a tenyésztőnek van.Hát nem egész komplett,ha ezek másolatát is odaadja valakinek,hogy más csináltassa meg a tk-et.
2011. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!